Haberi Paylaş

Sevmek Zamanı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizi çekimleri nerede yapıldı? Dizi hangi şehirde geçiyor?

Sevmek Zamanı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizi çekimleri nerede yapıldı? Dizi hangi şehirde geçiyor?

Gündem Haberleri

Ekranların yeni başlayacak olan dizisi Sevmek Zamanı nerede çekiliyor merak edildi. Dizi izleyenler, Sevmek Zamanı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizi çekimleri nerede yapıldı? araştırması yapıyor. Peki, Sevmek Zamanı dizisi hangi şehirde çekilmiştir? İşte detaylar...

Sevmek Zamanı nerede çekiliyor? Sevmek Zamanı, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 20 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak olan, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın üstlendiği, senaryosunu Nalan Merter Savaş'ın kaleme aldığı Türk televizyon dizisi. Peki, Sevmek Zamanı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizi çekimleri nerede yapıldı?

Sevmek Zamanı dizisinin çekimleri İstanbul'da yapılmaktadır. Dizinin çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde yapılıyor.

Sevmek Zamanı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Sevmek Zamanı dizi çekimleri nerede yapıldı?

Firuze, çağdaş bir Külkedisi'dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan'la tanışana kadar. Bir kumaş mendile işli adının baş harfi gibi gelen naif bir aşk hikayesi, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür. Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan'ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.

İlhan Şen : Kağan Kerimoğlu

Deniz Işın : Firuze Yavuz

Serenay Aktaş : Leyla Kerimoğlu

Toprak Can Adıgüzel : Feryat Yavuz

Beran Soysal : Mehmet

Muttalip Müjdeci : Muhsin

Çağdaş Onur Öztürk : Taner Çeliker

Nimet İyigün : Zeynep Kerimoğlu

Onur Gözeten : Ömer

Derya Pınar Ak : Çiğdem

Ozan Yiğit : Serdar

Zeynep Oymak : Ayşegül

Haberler.com - Gündem

Nalan Merter Savaş Sevmek Zamanı İstanbul Dizi Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title