Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci cinsiyet mi değiştirdi, erkek mi? Kaç yaşında, nereli? - Haberler
Haberi Paylaş

Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci cinsiyet mi değiştirdi, erkek mi? Kaç yaşında, nereli?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci cinsiyet mi değiştirdi, erkek mi? Kaç yaşında, nereli?

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile magazin gündeminden düşmeyen Selin Ciğerci, vatandaşların merak konusu oldu. Gökhan Çıra ile dünyaevine giren ve yakın zamanda ayrılan Selin Ciğerci'nin özel yaşamı gündemde. İşte Bir Başka Güzel programının jüri üyelerinden olan Selin Ciğerci'nin hayatıyla ilgili detaylar.. İşte Selin Ciğerci hakkında merak edilenler. Selin Ciğerci hayatı ve biyografisi. Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci kaç yaşında, nereli?

Selin Ciğerci kimdir sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Magazin gündeminde sık sık kendine yer bulan ve sosyal medya açıklamaları ile dikkat çeken Selin Ciğerci merak konusu oldu. İşte Selin Ciğerci hakkında merak edilen Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci ne zaman ayrıldı, neden boşandı? Selin Ciğerci hayatı ve biyografisi gibi konuların detayları…

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 tarihinde İstanbul'da doğdu. 36 yaşındaki Türk İnternet ünlüsü ve şarkıcı Selin Ciğerci, 2017'lerin ortalarından bu yana pop müzik alanında çalışmaktadır. Baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonulu'dur.
  • Doğum tarihi: 4 Nisan 1984
  • Kaç yaşında: 37 yaşında
  • Nereli: İstanbul

ürk İnternet ünlüsü, şarkıcı ve iş kadını. Ciğerci, 2017'lerin ortalarından bu yana pop müzik alanında çalışmaktadır.

Ciğerci, 2019 yılında futbolcu Gökhan Çıra ile evlendi. Ciğerci'nin nikah şahitliğini yakın arkadaşı olan Demet Akalın yaptı. Ciğerci, bir transseksüeldir. Ciğerci, 10 Eylül 2021 tarihinde Gökhan Çıra ile aralarında çeşitli fikir ayrılıkları olduğu gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşanmıştır.

SELİN CİĞERCİ CİNSİYET Mİ DEĞİŞTİRDİ?

Demet Akalın, Fatih Ürek ve Kerimcan Durmaz gibi birçok isimle yakın arkadaş olan Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile İstanbul'da nikah masasına oturdu. 2021 sonbaharında ise ayrılık yaşadı. 2018 haziran ayında 'Beş Karat' isimli bir şarkı çıkaran Selin Ciğerci, 2019 yaz aylarında Hikaye isimli şarkısına klip çekmişti. Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada 'Bebek Okan' adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi.

Haberler.com - Gündem

Biyografi.İnfo Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title