Selçuk Tepeli istifa mı etti? Selçuk Tepeli kimdir? Selçuk Tepeli rejiye neden sinirlendi? - Haberler
Haberi Paylaş

Selçuk Tepeli istifa mı etti? Selçuk Tepeli kimdir? Selçuk Tepeli rejiye neden sinirlendi?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

FOX TV Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli'nin FOX Ana Haber'in bugünkü yayınındaki sinirlenmesi sosyal medyada gündem oldu. İzleyenler ve olayı sosyal medyadan takip edenler Selçuk Tepeli istifa mı etti? Selçuk Tepeli rejiye neden sinirlendi? Selçuk Tepeli kimdir? Selçuk Tepeli neden istifa etti araştırmaları yapıyor.

Selçuk Tepeli istifa mı etti? FOX TV Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli'nin FOX Ana Haber'in bugünkü yayınındaki sinirlenmesi sosyal medyada gündem oldu. İzleyenler ve olayı sosyal medyadan takip edenler Selçuk Tepeli istifa mı etti? Selçuk Tepeli rejiye neden sinirlendi? Selçuk Tepeli kimdir? Selçuk Tepeli neden istifa etti araştırmaları yapıyor. İşte bilgiler...

Selçuk Tepeli bu akşamki yayınından çiftçiler ile ilgili bir haberin ardından "Efendim şimdi bu ülkenin çiftçilik yapan insanlarının yarısı işi bıraktı... Geç abi öbür habere geç, gözünü seveyim ya, geç, geç!" dedi ve masadaki bardağı fırlattı. Bu gelişmenin ardından Selçuk Tepeli istifa etti iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Selçuk Tepeli veya FOX TV tarafından Selçuk Tepeli'nin istifa ettiğine dair bir açıklama bulunmamaktadır.

Selçuk Tepeli istifa mı etti? Selçuk Tepeli rejiye neden sinirlendi?

Selçuk Tepeli, 1974 yılında İstanbul ilinin Silivri ilçesinde doğdu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisansını da IEP Rennes'de Avrupa Birliği Avrupa'da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yaptı.

  • Selçuk Tepeli doğum tarihi : 1974
  • Selçuk Tepeli mesleği ne : Haber spikeri, sunucu ve gazeteci
  • Selçuk Tepeli nereli : İstanbul doğumlu
  • Selçuk Tepeli hangi kanalda çalışıyor : FOX TV

Selçuk Tepeli, 1974 yılında İstanbul ilinin Silivri ilçesinde doğdu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisansını da IEP Rennes'de Avrupa Birliği Avrupa'da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yaptı. Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergilerinin yayın yönetmenliğini yaptı. Daha sonra Habertürk TV'de genel yayın yönetmenliği yaptı ayrıca Ceyda Karan'la Eksen adlı programı sundu ve Gün Başlıyor adlı programı da sundu. 2020 yılında ise FOX TV ana Haber'>haber sunucusu Fatih Portakal'ın görevinden ayrılması üzerine yeni sunucu aranmaya başlarken yerine Selçuk Tepeli'nin geldiği duyuruldu ve Habertürk TV'deki görevinden ayrıldı. 7 Eylül 2020'de Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber programını sunmaya başladı. Ayrıca ana haberin içinde kendine ayrılmış Selçuk Tepeli ile Bir Dakika adlı bölümü de sunmaktadır.

  • 2013 - Eksen - Habertürk TV
  • 2020 - Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber - FOX
Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Selçuk Tepeli Fox Ana Haber Fox Tv Gündem Politika Haberler

title