Haber : Selçuk Kavaloğlu kimdir? Selçuk Kavaloğlu kaç yaşında, nereli? Selçuk Kavaloğlu hayatı ve biyografisi! - Haberler

Haberi Paylaş

Selçuk Kavaloğlu kimdir? Selçuk Kavaloğlu kaç yaşında, nereli? Selçuk Kavaloğlu hayatı ve biyografisi!

 - Güncelleme:
Selçuk Kavaloğlu kimdir? Selçuk Kavaloğlu kaç yaşında, nereli? Selçuk Kavaloğlu hayatı ve biyografisi!

Spor gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Selçuk Kavaloğlu izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Selçuk Kavaloğlu kaç yaşında, nereli? Selçuk Kavaloğlu hayatı ve biyografisi! Selçuk Kavaloğlu kimdir?

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatleri çeken Selçuk Kavaloğlu hakkında araştırmalar yapılıyor. Selçuk Kavaloğlu kimdir? Selçuk Kavaloğlu kaç yaşında, nereli? Selçuk Kavaloğlu hayatı ve biyografisi!

SELÇUK KAVALOĞLU KİMDİR?

1963 yılında Sarıyer'de doğan Selçuk Kavaloğlu, İlk ve ortaokulu Sarıyer'de, Liseyi Kabataş Erkek lisesinde okudu. Daha önce Büyük Birlik Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı yaptı.

Selçuk Kavaloğlu, Sarıyer Spor Kulübü Yöneticiliği yaptı. Sarıyerliler Derneği, Sarıyer 1940 Profesyonel Futbolcular Derneği üyesidir. Sarıyerli esnaf, girişimci, işadamı olan Selçuk Kavaloğlu, Sarıyer'in köklü ailelerinden olan Kavaloğlu ailesinin ortanca oğludur.

Kimdir Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title