Şeker GYO halka arz eşit mi, oransal mı? Şeker GYO halka arz hangi bankalarda var? Şeker GYO halka arz ne zaman? SEGYO halka arz! - Haberler
Haberi Paylaş

Şeker GYO halka arz eşit mi, oransal mı? Şeker GYO halka arz hangi bankalarda var? Şeker GYO halka arz ne zaman? SEGYO halka arz!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Şeker GYO halka arz eşit mi, oransal mı? Şeker GYO halka arz hangi bankalarda var? Şeker GYO halka arz ne zaman? SEGYO halka arz!

Şeker GYO halka arz için 1 - 2 Haziran'da talep toplama süreci başlıyor. Yatırımcılar Şeker GYO halka arz eşit mi, oransal mı araştırıyor. Yakında halka arz edilecek Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. halka arz bilgileri merak edilirken bir yandan SEGYO halka arz yorumları araştırılıyor. Peki, SEGYO halka arz ne zaman? SEGYO halka arz eşit mi, oransal mı? SEGYO halka arz hangi bankalar? SEGYO hisse ve detaylar!

SEGYO halka arz yorumları merak ediliyor. Şeker GYO halka arz için 1 - 2 Haziran'da talep toplama süreci başlıyor. Yatırımcılar Şeker GYO halka arz eşit mi, oransal mı araştırılırken ayrıca Şeker GYO halka arz hangi banka merak edilenler arasında yer alıyor. Peki, Şeker Gayrimenkul halka arz eşit mi, oransal mı? Yakında halka arz edilecek olan Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. halka arz bilgileri, SEGYO hisse ve detaylar haberimizde...

Yakında halka arz toplama süreci başlayacak olan Şeker GYO'nun halka Arz Fiyatı/Aralığı 1,10 TL'dir. Şeker GYO halka arz eşit dağıtımdır. Aracı kurum ise Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 'dir.

  • Mevcut Sermaye: 610.166.462
  • Yeni Sermaye: 813.555.283
  • Sermaye Artırımı (Bedelli): 203.388.821
  • Sermaye Artırımı (Bedelsiz): -
  • Mevcut Pay Satışı: -
  • Ek Pay Satışı: -
  • Satış Fiyatı: 1,10 (1 TL nominal bedelli paylar 1,10 TL sabit fiyat üzerinden satışa sunulacaktır.)

Şirket'imiz, 3.000.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içinde 610.166.462 TL olan çıkarılmış sermayesinin, 813.555.283 TL'ye arttırılarak ihraç edeceği toplam 203.388.821 TL nominal değerli, 203.388.821 adet payın halka arz edilmesine karar vermiş olup, bu kapsamda 15.03.2022 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na, 16.03.2022 tarihinde Borsa İstanbul'a başvuru yapmıştır.

Şeker GYO A.Ş., 2017 yılında Şeker Proje Geliştirme Ve Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi adıyla, 500.000 TL sermayeyle kurulmuş ve 2020 yılı Ocak ayında, Sermaye Piyasası Kurulu'nun onayıyla "gayrimenkul yatırım ortaklığı" unvanını almıştır. Portföyünde, Türkiye'nin 20 farklı ilinde ve Kazakistan Almatı'da olmak üzere toplam 163 gayrimenkulün yer aldığı Şeker GYO A.Ş., bu yönüyle ülkemizde güçlü portföye sahip olan gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Şirketimizin portföyündeki yurt içi ve yurt dışı taşınmazların değeri 1.132.458.000 TL'dir.

Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

* Borsa İstanbul'da işlem yapmaya yetkili tüm banka ve yatırım kuruluşları.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı;

"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir"

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Halka arz Gündem Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title