Şans Topu canlı izle! 26 Ocak Şans Topu çekilişi canlı izleme linki! Şans Topu çekilişi CANLI TAKİP! - Haberler
Haberi Paylaş

Şans Topu canlı izle! 26 Ocak Şans Topu çekilişi canlı izleme linki! Şans Topu çekilişi CANLI TAKİP!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Şans Topu canlı izle! 26 Ocak Şans Topu çekilişi canlı izleme linki! Şans Topu çekilişi CANLI TAKİP!

Şans Topu çekilişi canlı izle! 26 Ocak Şans Topu sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 26 Ocak Çarşamba Milli Piyango Online Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Süper Loto kuralları neler? Şans Topu ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Şans Topu çekilişi canlı izle! 26 Ocak Şans Topu hangi numaralar kazandırdı? Şans Topu canlı izle! 26 Ocak Şans Topu çekilişi canlı izleme linki! İşte tüm sonuçlar...

Şans Topu canlı izle! 26 Ocak Şans Topu canlı izleme linki! merak ediliyor. Şans Topu için araştırmalar devam ediyor. 26 Ocak Şans Topu çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 26 Ocak 2022 Şans Topu sonuçları canlı takip sayfası! 26 Ocak Milli Piyango Online Şans Topu sonuçları açıklandı! Yenilenen Şans Topu kuralları neler? Şans Topu çekilişi canlı izle! Şans Topu ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 26 Ocak Şans Topu sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu, Milli Piyango İdaresi tarafından 14.06.2001 tarihinden itibaren oynatılmaya başlayan bir oyundur.

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

26 OCAK ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

26 Ocak şans topu sonuçlarıaçıklandı:

26 Ocak Şans Topu kazanan numaralar: 3 - 8 - 11 - 17 - 20 - 13

ŞANS TOPU CANLI İZLE!

Haberler.com - Gündem

Milli Piyango Şans Topu Gündem Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title