Haberler

Şanlıurfa'da Deprem mi Oldu? Son Dakika Depremleri!

Gündem Haberleri

Şanlıurfa'da gerçekleşen artçı depremler nedeniyle vatandaşlar internet üzerinde Şanlıurfa deprem mi oldu? sorusuna yanıt arıyor. Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri ile vatandaşlara anlık bilgi sağlıyor. Şanlıurfa'da bugün gerçekleşen depremler ve son depremler listesi haberimizde.

Şanlıurfa deprem mi oldu? Sorusu, geçtiğimiz dakikalar içerisinde gerçekleşenler arasında en çok merak edilenler arasında yer aldı. Zaman zaman gerçekleşen artçı depremler nedeniyle vatandaşlar Şanlıurfa deprem mi oldu? Sorusuna internet üzerinde yanıt arıyor. Peki, Şanlıurfa deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? Son dakika Şanlıurfa depremleri! 1 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi!

ŞANLIURFA DEPREM Mİ OLDU?

Kandili Rasathanesi tarafından sağlanmakta olan bilgilere göre bugün Şanlıurfa 'da gün içerisinde birçok deprem gerçekleşti. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri ile vatandaşalar anlık deprem haberleri veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.

Şanlıurfa deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? Son dakika depremleri! 1 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi!

ŞANLIURFA DEPREM – SON DEPREMLER LİSTESİ

Kaynak: SonDakika.com / Emir Ceran - Gündem

Deprem Sadece Sondakika Gündem Yaşam Haberler Son Dakika

title