Haberler

Sandra Bullock'un sevgilisi Bryan Randall neden öldü? Bryan Randall kimdir, kaç yaşında vefat etti?

Abone Ol

Dünyaca ünlü aktris Sandra Bullock'un 2015 yılından beri aşk yaşadığı sevgilisi Bryan Randall yaşamını yitirdi. Sandra Bullock'un sevgilisi Bryan Randall neden öldü ve Bryan Randall kimdir, kaç yaşında vefat etti soruları gündeme geliyor. Randall, 3 yıldır gözlerden uzak bir şekilde hastalığıyla mücadele ediyordu. Peki, Sandra Bullock'un sevgilisi Bryan Randall neden öldü? Bryan Randall kimdir, kaç yaşında vefat etti?

Sandra Bullock'un sevgilisi Bryan Randall neden öldü ve Bryan Randall kimdir, kaç yaşında vefat etti merak ediliyor. Projeleri ve performansıyla Hollywood'a damga vuran güzel oyuncu Sandra Bullock'un 2015 yılından beri birlikte olduğu sevgilisi Bryan Randall vefat etmesinin ardından, Bryan Randall kimdir araştırılıyor. Sandra Bullock'un sevgilisi Bryan Randall neden öldü? Bryan Randall kimdir, kaç yaşında vefat etti? Detaylar haberimizdedir…

SANDRA BULLOCK'UN SEVGİLİSİ BRYAN RANDALL NEDEN ÖLDÜ?

Randall'ın ailesi bir açıklama yayınlayarak, "Bryan Randall'ın 3 yıl süren ALS ile mücadelesini kaybettiğini ve huzur içinde yaşamını yitirdiğini söylemekten dolayı çok üzgünüz. Bryan, ALS ile yolculuğunu saklı tutmak istedi" ifadelerini kullandı.

BRYAN RANDALL KAÇ YAŞINDA VEFAT ETTİ?

Projeleri ve performansıyla Hollywood'a damga vuran güzel oyuncu Sandra Bullock'un 2015 yılından beri birlikte olduğu 57 yaşındaki sevgilisi Bryan Randall, mücadele ettiği ALS hastalığına yeni düşerek hayatını kaybetti.

Sandra Bullock'un sevgilisi Bryan Randall neden öldü? Bryan Randall kimdir, kaç yaşında vefat etti?

BRYAN RANDALL KİMDİR?

Üç yıldır ALS hastalığıyla mücadele eden ve bu konuda kamuoyuna bir açıklama yapmayan 57 yaşındaki Randall en son 2020 yılında görüntülenmişti. 2015 yılında Bullock'un oğlu Louis'in doğum gününde ünlü oyuncu ile tanışan Randall, o zamandan beri Bullock ile aşk yaşıyordu.

ALS HASTALIĞI NEDİR?

ALS, diğer adıyla motor nöron hastalığı, beyin ve omurilikteki sinir hücrelerini etkileyen ve istemli kas hareketinin kontrolünün kaybına neden olan ilerleyici bir sinir sistemi rahatsızlığıdır. ALS, genellikle bir uzuvda kas seğirmesi ve güçsüzlük veya konuşma bozukluğu ile başlar. Hastalık ilerledikçe hareket etmek, konuşmak, yemek yemek ve nefes almak için gerekli olan kasların kontrolü kaybedilir.

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Sandra Bullock Gündem Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title