Haber : Samsung Galaxy Note 10.1 ile Cnn Türk'te Değişime Hazır Olun - Haberler

Haberi Paylaş

Samsung Galaxy Note 10.1 ile Cnn Türk'te Değişime Hazır Olun

Samsung Galaxy Note 10.1 ile Cnn Türk'te Değişime Hazır Olun

Artık tabletler yayıncılığın vazgeçilmez bir parçası.

Artık tabletler yayıncılığın vazgeçilmez bir parçası. Bu doğrultuda yayın kuruluşlarının teknolojik gelişmelere ayak uydurması yayın kalitelerini arttırmak için bir gereklilik. Teknolojiyi yakından takip eden CNN TÜRK, Samsung ile yaptığı işbirliği çerçevesinde bu açıdan önemli bir adım attı. İşbirliği kapsamında CNN TÜRK ekran yüzleri ile Samsung teknolojisini kullanarak televizyon dünyasına farklı bir bakış açısı katacak.

CNN TÜRK ekran yüzleri, Galaxy Note 10.1'in "All Share Cast" özelliği ile yayına direkt olarak bağlanabilecek. Aynı zamanda ekran yüzleri, "çoklu ekran" özelliğini de kullanarak Note ekranını ikiye bölerek, bir ekranda dünya haberlerini diğer bir ekranda ise Türkiye'de ki haberleri, sosyal medyayı, ekonomiyi takip ederek gündemi CNN TÜRK ekranlarından izleyiciye aktaracak. Bu imkanların yanısıra, değişken olan Türkiye gündemini ve ekonomisini hiç vakit kaybetmeden, Galaxy Note 10.1'in en önemli özelliklerinden S-Note ile haber ve işlenilen konularla ilgili grafiksel öğeleri kendileri oluşturup anında ekrana yansıtabilecek. Geleneksel kalem kullanma alışkanlıkları bir yana bırakılarak daha hızlı ve interaktif bir not alma sistemi yardımıyla, dikkat çekilmesi gerekli olan tüm kareler anında kolaylıkla canlı yayında izleyicilerle paylaşılabilecek. Galaxy Note 10.1'in dijital kalem teknolojisi S-Pen sayesinde canlı yayın dinamizmi ayakta tutulacak.

CNN Türk Ekran Yüzlerine Ne Oldu?

Samsung Galaxy Note 10.1 ile tanışmalarının ardından, CNN TÜRK yüzlerinden Mesut Yar, Güven İslamoğlu, Bünyamin Sürmeli, Emin Çapa, Enver Aysever ve Nefise Karatay'ın program yapımcılarının rutin iş akışında farklar oluştu. Yapımcılar ise bu değişimi şaşkınlıkla anlattı.

CNN TÜRK ekran yüzlerindeki değişimi ve farkı izlemek için:

http: //video.cnnturk.com/2012/haber/11/20/cnn-turk-ve-samsungtan-dev-isbirligi

KurumsalHaber.com / Basın Bültenleri

Samsung Galaxy Galaxy Note Cnn Türk Samsung Basın Bültenleri Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber KurumsalHaber.com tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. KurumsalHaber.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı KurumsalHaber.com kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title