Haberi Paylaş
Sağlık ocağı cumartesi açık mı? Sağlık ocağı cumartesi günü açık mı, kapalı mı? Sağlık ocağı hafta sonu açık mı?

Sağlık ocağı cumartesi açık mı? Sağlık ocağı cumartesi günü açık mı, kapalı mı? Sağlık ocağı hafta sonu açık mı?

Gündem Haberleri

Birçok farklı sağlık sorunu nedeniyle cumartesi günü sağlık ocaklarından hizmet almak isteyen vatandaşlar, Sağlık ocağı cumartesi açık mı? Sorusu başta olmak üzere konuya ilişkin araştırmalar gerçekleştiriyor. Peki, Sağlık ocağı cumartesi açık mı? Sağlık ocağı cumartesi günü açık mı, kapalı mı? Sağlık ocağı hafta sonu açık mı?

Farklı ihtiyaçlar nedeniyle sağlık ocağına başvurmakta olan vatandaşlar, hafta sonu sağlık ocaklarının açık olup olmadığını merak ediyor. Oldukça kolay bir şekilde ulaşabilen sağlık ocakları, sağlık hizmeti veren önemli kurumlardan birisidir. Peki, Sağlık ocağı cumartesi açık mı? Sağlık ocağı cumartesi günü açık mı, kapalı mı? Sağlık ocağı hafta sonu açık mı?

SAĞLIK OCAĞI CUMARTESİ AÇIK MI?

Yurt genelinde hafta içi 08:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermekte olan sağlık ocakları, cumartesi günleri hizmet vermemektedir. Cumartesi günleri kapalı olan sağlık ocakları, hafta sonu komple kapalıdır ve sadece hafta içi hizmet vermektedir. Buna göre pazar günleri sağlık ocakları kapalıdır.

Sadece hafta içi hizmet vermekte olan sağlık ocakları, sabah saat 08:00'da açılıyor ve öğlen 12:30'a kadar hizmet vermeye devam ediyor. Daha sonrasında bir saatlik bir öğle molasının ardından saat 13:30'dan itibaren tekrar açılıyor ve kapanış saati olan 17:00'a kadar açık kalıyor. Sağlık Ocağı çalışma saatleri yurt genelinde aynı olmakla birlikte bazı bölgelerde doktor çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir. (Bazı doktorların çalışma saatleri esnek olabiliyor.)

SAĞLIK OCAĞI ÖĞLE ARASI KAÇTA?

Sağlık ocağı ismiyle bilinmekte olan aile hekimliği çalışma saatleri merak ediliyor. Sağlık ocaklar hafta içi 08:00- 17:00 saatleri arasında açık. Ancak 12:30- 13:30 saatleri arasında öğle arası veriyorlar.

Sağlık Ocağı Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title