Sadakatsiz ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Bugün Sadakatsiz var mı, yok mu? Sadakatsiz gün mü değiştirdi, hangi gün? - Haberler
Haberi Paylaş

Sadakatsiz ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Bugün Sadakatsiz var mı, yok mu? Sadakatsiz gün mü değiştirdi, hangi gün?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Sadakatsiz ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Bugün Sadakatsiz var mı, yok mu? Sadakatsiz gün mü değiştirdi, hangi gün?

Sadakatsiz bugün Kanal D yayın akışında yer almadı. Bunun ardından izleyiciler, Sadakatsiz ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Bugün Sadakatsiz var mı, yok mu? Sadakatsiz gün mü değiştirdi, hangi gün? merak etti. Peki, Sadakatsiz günü mü değiştirdi? Sadakatsiz Çarşamba günü değil mi, bugün neden yok? Detaylar haberimizde...

Sadakatsiz, Med Yapım imzalı, ilk bölümü 7 Ekim 2020 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği, senaryosu ilk sezon Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi, 2. sezondan itibaren Arzu Daştan Mutlu, Mustafa Mutlu, Gamze Arslan ve Nuriye Bilici dörtlüsü tarafından kaleme alınan, dram ve psikolojik gerilim türündeki Türk yapımı televizyon dizisidir. Sadakatsiz ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Bugün Sadakatsiz var mı, yok mu? Sadakatsiz gün mü değiştirdi, hangi gün? Sadakatsiz saat kaçta başlayacak? Sadakatsiz yeni bölüm saat kaçta? Sadakatsiz hangi gün?

Sadakatsiz her hafta Çarşamba günü saat 20:00 'da Kanal D'de yayınlanıyor.

Fakat bu hafta sağlık arası nedeniyle ekranlara gelmeyecek.

Yapılan resmi açıklamaya göre dizi bu hafta sağlık arası nedeniyle ekranlara gelmeyecek.

Twitter'dan yapılan açıklama şöyle:

"Değerli izleyicilerimiz;

Her çarşamba akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen dizimiz #Sadakatsiz'in bu haftaki yayınına kısa bir sağlık arası veriyoruz.

Haftaya görüşmek üzere!

@KanalD"

Sadakatsiz ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Bugün Sadakatsiz var mı, yok mu? Sadakatsiz gün mü değiştirdi, hangi gün?

Buna göre dizi bu hafta sağlık arasından dolayı yayınlanmayacak. Yeni bölümün haftaya yayınlanması bekleniyor.

Sadakatsiz 19 Ocak Çarşamba yayınlanan 46. yeni bölümde Aras ve Volkan arasındaki gerginlik, büyük bir kavgaya dönüşüyor. Aras'ın öfkesiyle karşı karşıya gelen Asya ise bu durum karşısında şoke oluyor!

1. Sezon (2020-2021)

Doktor Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile Tekirdağ'da huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının iki yıldır Derin adlı genç bir kadınla (Melis Sezen) ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.

2. Sezon (2021-2022)

Derin'le yaptığı kazadan kurtulan Asya, Tekirdağ'daki hayatını geride bırakıp İstanbul'a gitmiştir. Oğlu Ali ile yeni bir hayat kurmaya çalışan Asya, Tekirdağ'a Bahar'ın düğününe giderken kaza yaptığı Aras'la (Berkay Ateş) kesişir.

Ana karakterler

  • Asya Yılmaz (Cansu Dere) (1-): Doktordur. Ali'nin annesi, Volkan'ın eski eşidir.
  • Volkan Arslan (Caner Cindoruk) (1-): Mimardır. Asya'nın eski eşi, Ali ve Zeynep'in babası. Derin ile evlidir.
  • Derin Güçlü Arslan (Melis Sezen) (1-): Haluk ile Gönül'ün kızı, Volkan'ın eşi ve Zeynep'in annesidir. Asya'dan nefret etmektedir.
  • Aras Ateşoğlu (Berkay Ateş) (32-): Asya'nın kaza yaptığı adam. Asya'dan hoşlanmaktadır.

Haberler.com - Gündem

Sadakatsiz, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title