Sabri Doğan kimdir ? Asılahn Doğan'ın babası tahliye oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Sabri Doğan kimdir ? Asılahn Doğan'ın babası tahliye oldu

Haberler.com - Gündem

Sabri Doğan kimdir ? Asılahn Doğan'ın babası tahliye oldu. Arda Turan aşkıyla gündem olan Aslıhan Doğan'ın babası Sabri Doğan, önceki gün tahliye edildi. Evlilik hazırlığı yapan Arda'nın önündeki engel ortadan kalkmış oldu.

Sabri Doğan kimdir ? Asılahn Doğan'ın babası tahliye oldu. Sevgilisi Aslıhan Doğan'ı ailesinden istemek ve evlilik yolunda ilk adımı atmak için babası Sabri Doğan'ın cezaevinden çıkmasını bekleyen Arda Turan'a müjdeli haber geldi. Vergi borcu nedeniyle hakkında konulan yasağa rağmen yurtdışına çıkmak isteyince yakalanıp cezaevine gönderilen Sabri Doğan, önceki gün tahliye edildi.

DEDİKODULARI BOŞA ÇIKARDI

Atletico Madrid forması Arda Turan'la evlilik hazırlığı yapan Aslıhan Doğan'ın babası Sabri Doğan'ın cezaevinde olduğu, kız isteme merasimi için 13 Ağustos'taki tahliyesinin beklendiği iddia edilmişti. Cezaevinden çıkan Doğan, önceki gün ailesiyle birlikte Etiler'de bir restorana giderek, dedikoduları boşa çıkardı.

"TÜM AİLE YEMEK YEDİK"

Mekan çıkışında babası Sabri Doğan'ın koluna giren Aslıhan Doğan, "Herkese iyi akşamlar, tüm aile yemek yedik" dedi.

İNTİHARA KALKIŞMIŞTI

Ünlü bir tekstilci olan Sabri Doğan işleri bozulunca 2000 yılında Dedeman Otel'in 11. katından atlayarak intihara teşebbüs etmişti. Davaları nedeniyle yurt dışına çıkış yasağı olan işadamı yasağı delince tutuklanmıştı.

GECEDEN KARELER...

Haberler.com - Gündem

Sabri Doğan Arda Turan Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title