Haberler Haberleri

Haberler haber, Haberler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haberler - 27.10.2020
Google'a açılan tarihi dava teknoloji devlerini endişelendiriyor
2018 yılı içerisinde Trump, Google'ın arama motorundaki sonuçlarda kendisinin ve Cumhuriyetçi temsilcilerin aleyhine olan haberlerin ön planda olduğu ve Google arama sonuçlarındaki bilgilerin hileli bir yöntemle elde edildiği iddialarını gündeme getirmişti.
Haberler - 27.10.2020
Batı'da İslam karşıtlığı Türkiye karşıtlığına mı dönüşüyor?
Suudi Arabistan merkezli Dünya İslam Birliği (Rabıta) Genel Sekreteri Muhammed bin Abdulkerim el-İsa ise Suudi televizyonu MBC'de Müslümanları azınlıkta oldukları ülkelerin uygulamalarına "ses çıkarmamaya, yasalarına uymaya" çağırarak Macron'a dolaylı destek anlamına gelen bir beyanda bulunmuştur. Suudi Arabistan'ın, iki ay önce İsveç-Norveç'teki Kur'an yakma-yırtma olaylarına da herhangi bir tepki verdiğini duymadık. Ancak el-İsa'nın, 2019'da Fransa'ya yaptığı ziyarette, Hazreti Peygamber'e hakaret içerikli karikatürler yayımlayan Charlie Hebdo'nun merkezini ziyaret etmek istediği, ancak provokasyon olacağı gerekçesiyle buna izin verilmediği basında yer alan haberler arasında.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haberler Haberleri | Haberler Haber - Haberler - Sayfa 4 - Haberler haberleri, son dakika haberler haber ve gelişmeleri burada. ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, Sadece saçımı gösteriyorum deyip üstsüz poz paylaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 15:21:19. #1.15#
title