Haberler

Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir? Rüyada ölü görmek, rüyada ölmüş babayı görmek, rüyada ölmüş anneyi görmek ne demektir?

Abone Ol

Rüyada ölmüş birini görmek farklı şekillerde yorumlanır. Peki, Çeşitli durumlara göre rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir? Rüyada birinin öldüğünü görmek ne demektir? Rüyada ölmüş bir arkadaşını görmek ne anlama gelir? Rüyada ölmüş birini canlı görmek ne anlama gelir? Rüyada ölmüş birini görmek diyanet anlamı nedir?

Rüyada gördüklerimiz bizleri bazen çok etkiler. Anlamına bakarak neler olduğunu öğrenmek isteriz. Rüyalarımızda gördüklerimizin en doğru anlamları ile ilgili merak edilenler haberimizde. Rüyada ölmüş birini görmek, ölü görmek, rüya sahibinin özelliklerine, rüyanın görülme biçimine ve rüyada görülen kişiye göre farklı şekilde yorumlanır. Bu rüyada ölmüş birini görmek, rüyada ölmüş birini görmek, rüyada ölü görmek, rüyada ölmüş babayı görmek ne demektir soruları sorulmaktadır. Bunlara ek olarak rüyada ölmüş anneyi görmek, rüyada ölüm görmek, rüyada ölmüş birini canlı görmek, rüyada ölmüş birini görmek, rüyada ölmüş birini canlı görmek imam Nablusi, rüyada ölü birini görmek, ölmüş birini rüyada görmek gibi sorular rüyada ölmüş birini canlı görmek İslami yorumu ile sorulmaktadır. İşte detaylar haberimizde...

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ GÖRMEK DİYANET ANLAMI

Rüyada ölmüş birini görmek rüyayı görenin çevresindeki insanların mutlu olacağı olaylar yaşanacağı manasına gelir. İş hayatında da büyük başarılar elde etmeyi haber veren bu rüya rüyada ölmüş birine sarılmak halinde dünya işlerini boş vererek ahiret hayatına yönelmeye işaret eder. Çeşitli şekillerde görülen bu rüyada, rüyada ölmüş birini görmek neye işarettir, rüyada ölmüş birinin tekrar öldüğünü görmek ve rüyada ölmüş birini yatakta görmek gibi rüyalar rüyada ölmüş birini canlı görmek diyanet yorumu ile sorulmaktadır.

RÜYADA ÖLMÜŞ BABAYI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş baba görmek babanın gerçekte ölü olması halinde evladın uzun zamandır mezar ziyareti yapmadığı şeklinde yorumlanır. Rüyada ölmüş birini görmek diyanet yorumu ile açıklanan bu rüya, rüya sahibinin babasının bu rüyadan ölmüş olması halinde sadaka ve zekât vermesi gerektiği anlamına gelir.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİR ARKADAŞINI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş bir arkadaşını görmek, ölmüş birini rüyada görmek rüya tabirinde en çok sorulan sorulardan biridir. Rüyada ölmüş bir arkadaşını görmek ona yardım etmek, ondan haber almak ve gerçek hayatta onunla buluşmak gibi anlamlara gelir. Bu rüya genel olarak hayırlı şekilde tabir edilir.

RÜYADA ÖLMÜŞ ANNEYİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş anneyi görmek, rüya sahibinin özlem duygusunu dışarı vurmak şeklidir. Ölmüş anneyi görmek, ailenin bulacağı huzura işaret eder.

Rüyada ölmüş anneyi ağlarken, sarılırken, nasihat ederken görmek, genel olarak özlem duygusu olarak yorumlanır. Ancak özlem duygusu dışında, aileye sağlık, sıhhat, huzur getirme anlamına da gelir. İhtiyacı olanlara destek olmak, anneye olan görevleri yerine getirmek şeklinde de yorumlanabilir. Ayrıca ölmüş anneyi görmek gerçekleşecek bir dilek demektir.

RÜYADA ÖLÜ GÖRMEK NE DEMEKTİR?

Rüyada ölü görmek, rüyada ölü birini görmek neye işarettir sorusunda en çok merak edilen konulardandır. Çeşitli şekillerde görülen bu rüya ölü birini hasta halde görmek halinde dünya işlerinden çok ahiret işlerine önem vermeye, rüya ölü birini gülerken görmek Allah'ın sevgili kullarından biri olması ve rüyada ölü birini öpmek ise çevresinde saygın biri olarak tanındığına işaret eder.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ CANLI GÖRMEK NE DEMEKTİR?

Rüyada ölmüş birini canlı görmek çok merak edilen rüyalardan biridir. Rüyada ölmüş birini canlı görmek rüya sahibinin aile ve iş hayatında hayırlarla karşılaşmasına işaret eder. Rüyada ölmüş birini canlı görmek imam Nablusi yorumu ile ölmüş birinin gülümsemesi halinde uzun süredir beklenen bir yerden olumlu haber gelmesi olarak tabir edilir.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek İslami yoruma göre rüya sahibinin ölü kişi ile konuşması halinde iş hayatında yapılacak atılım olarak yorumlanır.

RÜYADA BİRİNİN ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüya tabircisi alimlerine göre rüyada birinin öldüğünü görmek, rüya sahibinin işlerini bir türlü yoluna sokamayacağı bu yüzden aile bireylerinden maddi-manevi yardım alarak bir yerlere geleceği manasına gelmektedir. Rüyada birinin öldüğünü görmek rüyayı gören kişinin sorumluluk sahibi bir kişi olacağına, yaşlandığında kimseye muhtaç olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir? Rüyada ölü görmek, rüyada ölmüş babayı görmek, rüyada ölmüş anneyi görmek ne demektir?

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ GÖRMEK VE SARILMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini görmek ve sarılmak dünyalık işlerin boş olması ve dünya nimetlerine kanmayıp Allah yolunda yürünmesi gerektiği anlamına gelir.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ CANLI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini canlı görmek rüya sahibinin sosyal hayata uzun zamandır uğraştığı bir sorundan kurtulması ve rüya sahibinin durumun düzelmesi ile mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada ölmüş birini diri görmek hastanın iyi olacağı manasına gelir. Rüya sahibinin yakınlarından birinin zor bir hastalık geçirmesi ve sonrasında şifa bularak bu haberin sevinçle karşılanması anlamına gelir. Rüya ölmüş birinin sefil, yıpranmış ve hasta şekilde görülmesi yokluk çekmeye, yokluktan kurtulmak için yapılacak girişimlerin başarısızlıkla sonuçlanması anlamına gelir.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ AĞLARKEN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini ağlarken görmek ölmüş kimsenin çok sevabı olduğu ve Allah'ın sevdiği bir kul olduğu anlamına gelmesine tabir edilir.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİN TEKRAR ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birinin tekrar öldüğünü görmek henüz bir sorunu çözmemişken yeni bir sorunla karşılaşmaya işaret eder. Yaşanacak bu olay rüya sahibini psikolojik olarak derinden etkileyecek bir olaydır. Rüyada ölmüş birinin tekrar dirildiğini görmek ise içinden çıkılmaz olaylar yaşanacağı manasına gelir.

RÜYADA AİLEDEN ÖLMÜŞ BİRİNİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada aileden ölmüş birini görmek ve üzülmek düzensiz bir işe girmeye, uzunca bir süre sorunlar yaşamaya ve ele geçen fırsatların büyük bir sorunla beraber sıkıntıya yol açacağı ve ardından manevi sorunlar yaşanacağına ama en sonunda büyük ve güzel haberlerle rüya sahibinin feraha ermesi anlamına gelir. Rüyada aileden birini ölmüş olarak görmek dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmaya, şifa bulmaya ve rüya sahibinin önüne açılan kapıların çok hayırlı olacağına tabir edilir.

Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir? Rüyada ölü görmek, rüyada ölmüş babayı görmek, rüyada ölmüş anneyi görmek ne demektir?

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ GÖRMEK VE KONUŞMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini görmek ve konuşmak rüya sahibinin gurbette olan bir yakını ile kavuşması anlamına gelir. Yani bur rüya hasretin son bulması anlamına gelir. Rüyada ölmüş biri ile ayaküstü konuşmak bir isteğin tam olarak karşılanmaması ve bu yüzden duyulacak mutsuzluğa işaret eder. Rüyada ölmüş biri ile neşe içinde konuşmak ise muhabbete ihtiyaç duymak olarak yorumlanır.

RÜYADA BOĞULARAK ÖLMÜŞ BİRİNİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada boğularak ölmüş birini görmek uzun süredir peşinde olunan iş ve işin içinde olan bir yakının sıkıntıya düşmesine, işlerin günden güne daha farklı sorunlara dönüşmesine ve psikolojik olarak yıpranmaya işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin iş dünyasındaki saygınlığının kaybolması olarak da yorumlanır. İşlerin gereksiz şekilde bozulması olarak yorumlanan bu rüya, kaçan fırsatlar nedeniyle işlerin daha da bozulacağı manasına gelir.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ YIKAMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini yıkamak insanlara kötülük eden, Allah'a şirk koşan birinin rüya sahibi ile tanışarak hidayete ermesi, tövbe edip Allah yoluna girmesi olarak yorumlanır.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ HASTA GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini hasta görmek rüya sahibinin dünya işlerinden biraz geri çekilmesi, Allah yolunda işlerle uğraşması ve hayatını bu şekilde devam ettirmesi anlamına gelir. Bu rüya sahibinin dini anlamda değişim yaşayacağını da haber verir.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ GÜLERKEN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini gülerken görmek rüyayı gören kişinin Allah katında makbul bir kişi haline geldiği ve Allah'ın sevdiği kullardan biri olduğu manasına gelir. Rüyada ölmüş birini öpmek ise ölü kimsenin çok iyi bir kişi olması olarak yorumlanır.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ GÖRMEK HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Rüyada ölmüş birini görmek farklı şekillerde görüldüğü için rüyaya göre tabir edilmektedir. Rüyada ölmüş birinin tekrar öldüğünü görmek, rüyada ölmüş birini yatakta görmek, rüyada ölmüş birini canlı görmek konuşmak, rüyada ölmüş birini diri görmek, rüyada ölmüş birini görmek ve ağlamak ve rüyada ölmüş birini hasta görmek gibi rüyalar, rüyada ölmüş birini canlı görmek diyanet ve rüyada ölmüş birini görmek diyanet yorumu ile açıklanmaktadır. İşte merak edilen sorular ve açıklamaları…

Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir? Rüyada ölmüş bir arkadaşını görmek, rüyada ölmüş babayı görmek ve rüyada ölü görmek ne demektir?Rüyada ölmüş birini görmek

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ BANYO YAPARKEN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini banyo yaparken görmek iş dışında yapılan aktiviteler sırasında tatsız bir durumla karşılaşmaya ve bu yüzden büyük üzüntüler yaşamaya işaret eder. Çalışmalarda sorunlarla karşılaşmaya işaret eden bu rüya, mutlu giden ilişkinin de tartışmalı şekilde son bulacağı anlamına gelir. Rüyada ölmüş birini konuşurken görmek vakitsiz bir işe girmeye eldeki kazancın bereketsiz olmasına tam anlamıyla paranın pul olmasına yorulur. Bu rüya aynı zamanda zararsız gibi görünen bir kişinin gerçek yüzünün ortaya çıkması olarak da yorumlanır.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ DÖVMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini dövmek rüyada görülen kişi tarafından manevi ya da maddi yönden destek görmek anlamına gelir. İşlerin düzelmesi ve sorunların bitmesi olarak da yorumlanan bu rüya, ölmüş birinin sopayla dönülmesi halinde uzak bir yakından miras kalması veya şans oyunundan elde edilecek para ile bir yakınla iş kurmak ve girişim yapmak anlamına gelir. Bu girişimler sonucunda yaşam düzeyi belirli bir standarda kavuşacaktır.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ KEFENLEMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini kefenlemek iş ve aile üzerinde dolanan uğursuzluğun ortadan kalkması ve uzun süredir devam eden sorundan kurtularak manevi yönden rahatlamak anlamına gelir. İş konusunda yeni bir sayfa açmak olarak yorumlanan rüyada ölmüş birini kefenlemek, saten kumaşla kefenleme yapmak halinde büyük bir başarı yakalamaya, sorunlardan hızla kurtulmaya ve iş hayatında yapılana atılımların karşılık bulması olarak tabir edilir.

RÜYADA ÖLMÜŞ ANNEANNE İLE KONUŞMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş anneanne ile konuşmak rüya sahibinin anneannesi için dua etmesi ve Kuran okuması gerektiği anlamına gelir. Rüyada ölmüş anneannenin kendisinin rahat olduğunu söylemesi ahirette ödüllendirildiğini ve Allah'ın ona güzel nimetler sunduğu anlamına gelir. Rüyada ölmüş anneanneyi mutsuz şekilde görmek ise günahlarından dolayı sorguya çekildiği manasına gelir. Rüyada ölmüş anneanne elinden tutmak mutluluğa, önünle beraber yürümek ise işini ve fıtratını korumaya işaret eder.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ KUCAKTA TAŞIMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini kucakta taşımak sorunları ve sıkıntıları yüklenmeye ve aileye her konuda destek olmaya yorulur. Bu rüya hayırlı gelişmelere ve kötülüklerle mücadele etmek olarak da yorumlanır, zorlukları aşmaya tabir edilir. Rüyada ölmüş birini sırtta taşımak emek isteyen, orucu işe girmeye, beklemedik bir nedenden dolayı sevilen bir kişi ile aranın açılmasına tabir edilir.

RÜYADA ÖLMÜŞ ANNEANNE GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş anneanne görmek yakında güzel bir haber almayı müjdeler. Umulmayan bir yerden güzel bir haber almak anlamına gelen rüyada ölmüş anneanne görmek, anneanneyi güler yüzlü görmek hayra, ferah yaşama ve mutluluğa işaret eder, rüya sahibi tavırlarına dikkat etmelidir. Rüyada anneanneyi kızgın şekilde görmek ise uyarı anlamını taşır. Rüyada ölmüş anneanneden haber almak yakında mutlu olmaya işaret eder.

RÜYADA ÖLMÜŞ EŞİNİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş eşini görmek, ölmüş eşinizin sizden dua beklediği anlamına gelir. Bu rüya yakın zamanda sevindirici bir haber almak olarak da tabir edilir. Rüyada ölmüş eşini görmek ile içinde sorunların son bulması ve bağların kuvvetlenmesi anlamına gelir.

RÜYADA ÖLMÜŞ KOCASINI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş kocasını görmek mutlu olunacak haberler almaya ve şansın artmasına tabir edilir. Rüyada ölmüş kocasını görmek bazı tabircilere göre hayat boyu mutlu olmaya, mal mülk kazanmaya işaret eder.

RÜYADA ÖLMÜŞ KARISINI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş karısını görmek rüya sahibinin özlemini ve hasretlerini ifade eder. Rüyada ölmüş karısını iyi halde görmek eşinin ahirette iyi durumda olduğu ve yakınlarından dua beklediği manasına gelir. Rüyada ölmüş karısı ile konuşmak ise umulmayan bir yerden güzel bir haber almaya işaret eder.

RÜYADA ÖLMÜŞ AKRABA GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş akraba görmek sevdiğinizden güzel bir haber almaya, bazen de tatsız bir durumun yaklaşması anlamına gelir. Bu rüya bazı tabirciler tarafından maddi sıkıntıların geçmesi ve borçlardan kurtulmak olarak yorumlanır.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNDEN PARA ALMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birinden para almak kazanç elde edilecek bir işin başına geçmek olarak tabir edilir. Rüya sahibi iş hayatında başarılı olur ve çevresinin takdirini kazanı. Rüyada ölmüş birinden bozuk para almak geçim kolaylığına işaret ederken, rüyada ölmüş birinden borç almak ise sonu gelmeyen sorunlara işaret eder.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİR KADINDAN PARA ALMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş bir kadından para almak yakın zamanda evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya tabir edilir.Bu rüya aynı zamanda huzurlu, mutlu ve güzel bir yaşam sürmeye işaret ederken rüyada tanımadığı ölmüş birinden para almak tanınmayan kişilerden yardım almak olarak tabir edilir ve tüm sorunlardan kurtulunur.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ MEZARDAN ÇIKARMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birini mezardan çıkarmak unutulmuş bir konuyu araştırarak yeniden gündeme getirmek ve bu olaya tanık olan kişilerin üzülmesi olarak tabir edilir. Ortamın gerilmesi olarak yorumlanan bu rüya daha sonra düzelme ve insanların sakinleşmesi olarak tabir edilir. Rüyada ölü birini mezardan çıkarıp tekrar mezara sokmak ise ikilemde kalarak sorun yaşamaya ve çevresinde dedikodusunun yapılması anlamına gelir.

RÜYADA ÖLMÜŞ YILAN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş yılan görmek düşmanın helak olması olarak yorumlanır. Bu rüya bazen de gücü olmayan hilekâr düşmana işaret eder. Rüyada ölmüş yılan yemek ise gerçek hayatta sinsi bir kişinin malından faydalanmak olarak tabir edilir.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİN ELİNİ ÖPMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek gerçek hayatta aldatıcı biri olmaya işaret eder. Rüya sahibi çevresindekilere yüzünü gizleyecek ve kendi özelliklerinin bilinmesini istemeyecektir. Rüya sahibi kendisinden farklı insanlarla aynı ortamda bulunacak ve onlar gibi davranmak durumunda kalacaktır.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ GÖRMEK HAKKINDA KISA KISA

Rüyada ölmüş dedenin elini öpmek hayırlı bir evlat sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada ölmüş birine sarılmak hayırla yorulmaz ve rüya sahibinin hastalık geçireceğine yorulur.

Rüyada ölmüş birinin elini tutmak istenilen bir şeyin gerçekleşmesi olarak tabir edilir.

Rüyada babaanneyi görmek babaanne mutlu görülmesi halinde sevinçlere, kızgın görülmesi halinde ise olumsuzluklara tabir edilir.

Rüyada ölmüş anneyi diri görmek iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sorunların bitmesi olarak yorumlanır.

Rüyada ölmüş eşinin yaşadığını görmek rüya sahibinin iş hayatında yasadığı sorunlardan kurtulmak için yaptığı girişimlerin başarısı olmasına yorulur.

Rüyada ölmüş oğlunun yaşadığını görmek rüya sahibinin sosyal ve iş hayatında kendisine haksızlıklar yapılmasına rağmen bu haksızlıklar affetmesi anlamına gelir.

Rüyada ölmüş oğlunun dirildiğini görmek rüya sahibinin bir düşmanı olduğu anlamına gelir.

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Dini Gündem Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (18)

Ayşenur Avcı:

ben rüyamda 6 yaşımda babam öldü ve uyuduğum zaman rüyamda babam kendi ölüsünü taşıyordu ve babamdan büsürü etrafımı sarmıstı ölü bedenini tutuyordu ölü bedeni siyah giymişti ama canlı hali beyazdı bu ne anlama geliyor acaba

Yanıtla11
Raya Memmedov:

Mende nenemi yuxuda gordum Mende su istiyirdi Mende verdim

Yanıtla00
Raya Memmedov:

Men de nenemi yuxuda gordum ve o menden

Yanıtla00
Raya:

Men de N?n?mi yuxuda gordum menden su istiyirdi mende ona st?kanda qaşıqla verdim ALLAH ELESİ NENEMİN YERİ CENNET OLSUN

Yanıtla00
Asiye:

Vefat eden erkek arkadaşımı canlı görüyorum ve kanser olduğunu söylüyor ba. Bana sarılıyorum onu çok sevdıgımı söyleyip ağlıyorum

Yanıtla00
kemal:

anlamı çok kötü olmasa da çok ürkütücü bir rüya allah korusun

Yanıtla01
DİLEK:

Rüyada ölü gördüm çok korktum

Yanıtla10
DIZZCI:

Rüyada Metin2 oynuyordum çarım ölmüş ne ola ki bu?

Yanıtla00
tars:

sadece rüyalarda görmek çok kötü bir şey

Yanıtla00
ömer:

özlem

Yanıtla00
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
title