Haberler

Rezillikte son perde! İki eşini de yanına alıp yayın açtı: Biz çok mutluyuz

Son Güncelleme:
Abone Ol

İki eşli olduğunu ifade eden bir kişi yanına eşlerini de alıp yayın açtı. Kendilerine yönelik eleştirilere "Biz çok mutluyuz" diyerek yanıt veren kişi, "Arkadaşlar bizim bir sorunumuz yok. Kimse bizi şikayet etmesin. Biz gayet mutluyuz. Eşim mutlu. Eşim mutlu. İkisi benden daha iyi anlaşıyorlar. Teşekkürler, iyi akşamlar" dedi.

Sosyal medyada paylaşılan bir video kısa sürede en çok izlenenler arasına girdi. Videoda iki eşli olduğunu ifade eden kişi, kendilerine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.

"İKİSİ BENDEN DAHA İYİ ANLAŞIYORLAR"

Yayın esnasında söylediklerini teyit ettirmek için yanına aldığı eşlerine de sorular yönelten o kişi, "Arkadaşlar bizim bir sorunumuz yok. Kimse bizi şikayet etmesin. Biz gayet mutluyuz. Eşim mutlu. Eşim mutlu. İkisi benden daha iyi anlaşıyorlar. Teşekkürler, iyi akşamlar" dedi.

"SUÇLARINI İFŞA EDİYORLAR"

Gönderinin altına "İki mutsuz kadın ortada bir erkek", "Bu adam iki taneyle kalmaz demedi demeyin", "Toplumsal sorunlar yükleniyor", "Suç bu. Suçlarını ifşa ediyorlar ama işlem yapan yok", "Kanundan ne korku kaldı ne de kanuna saygı duyuluyor" şeklinde yorumlar yapıldı.

Kaynak: Haberler.com / Sosyal Medya

Sosyal Medya 3. Sayfa Yaşam Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Güldür Güldür Show YENİ BÖLÜM (354. Bölüm) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (9 ARALIK CUMARTESİ) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 9 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title