Haberi Paylaş

Prof. Dr. Nurullah Genç'ten "Başarı Bedel İster" Üzerine Söyleşi

Prof. Dr. Nurullah Genç'ten 'Başarı Bedel İster' Üzerine Söyleşi

Vali Enver Ünlü'nün talimatıyla, Giresun Valiliği tarafından başlatılan "Gençlik Buluşmaları" etkinliğinin ikincisi gerçekleştirildi.

Vali Enver Ünlü'nün talimatıyla, Giresun Valiliği tarafından başlatılan "Gençlik Buluşmaları" etkinliğinin ikincisi gerçekleştirildi.

Giresun Valiliği tarafından "Gençlik Buluşmaları" etkinliğinin ilki, 2 Kasım Salı günü Yazar Hayati İnanç'ın söyleşisi ile başlamıştı. Gençlik buluşmalarının ikincisi 24 Aralık Cuma günü saat: 18. 00'de Giresun Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda Şair-Yazar Prof. Dr. Nurullah Genç'in söyleşisi ile devam etti.

Ekonomi, sanat ve edebiyat alanında birçok başarıya imza atan Prof. Dr. Nurullah Genç, işletme, yönetim ve organizasyon konularını ele aldığı "Başarı Bedel İster" adlı kitabıyla aynı adı taşıyan söyleşisinde kendi yaşantısından örneklerden yola çıkarak insanın hayat mücadelesinin birçok yönüne değindi. Hikayelerle süslediği konuşmasında; toplumun refahı için planlı bir şekilde çalışan, hedefleri olan, tarihini, kültürünü ve kendisini tanıyan insanlar olmanın önemine vurgu yaptı.

Giresun Valiliği'nin başlattığı "Gençlik Buluşmaları" etkinliği kapsamında Vali Enver Ünlü'nün davetlisi olarak geldiği Giresun'da gerçekleştirdiği "Başarı Bedel İster" konulu söyleşisi büyük beğeniyle dinlenilen Genç'in söyleşisine katılan Vali Ünlü "'Gençlik Buluşmaları' programlarımız kapsamında Prof. Dr. Nurullah Genç hocamızın samimi sohbeti, başarı hakkındaki görüşleri ve anekdotları ile dolu dolu geçen söyleşisini tebessümle dinledik. Üstadımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: Habermetre / Toplum

Giresun Valiliği Nurullah Genç gençlik Giresun Toplum Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Habermetre tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Habermetre tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Habermetre kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title