Haberi Paylaş

PCR test sonucu ne zaman çıkar? PCR testi sonucu kaç saate çıkar? Korona testi sonucu ne zaman çıkar?

Gündem Haberleri

PCR testi sonucu ne zaman çıkar sorusu gündeme geldi. Pandemi döneminde ne çok merak edilen PCR testi sonucu ne zaman çıkar ve korona testi kaç saatte çıkar konularını araştıran vatandaşlar, PCR testi sonucu kaç saatte çıkar merak ediyor. Peki, PCR test sonucu ne zaman çıkar? PCR testi sonucu kaç saate çıkar?

Pandemi döneminde, PCR testi sonucu ne zaman çıkar konusuna yanıt arayan vatandaşlar, Korona testi sonucu kaç saate çıkar merak ediyor. PCR test sonucu ne zaman çıkar? PCR testi sonucu kaç saate çıkar? Korona testi sonucu ne zaman ne zaman çıkar? sorularına yanıt arayan vatandaşlar PCR testin sonucu kaç saate çıkar merak ediliyor. PCR test sonucu ne zaman çıkar? PCR testi sonucu kaç saate çıkar? Korona testi sonucu ne zaman ne zaman çıkar? Detaylar haberimizdedir…

PCR TEST SONUCU NE ZAMAN ÇIKAR?

PCR testi yayınlanan genelgede sonrasında, korona test sonuçlarının bekleme süresi herkes tarafından araştırılıyor. Sağlık Bakanlığı tarafından uygulanan PCR test sonuçları sabah verildiğinde akşama sonuçlandığı bildiriliyor. Ancak hastane yoğunluğuna göre genel olarak 1- 3 gün içerisinde e-Nabız sistemi üzerinden açıklanmaktadır. Özel hastanelerde korona testi sonucu 1- 3 saat içerisinde çıkabilmektedir.

KORONA TESTİ SONUCU KAÇ SAATE ÇIKAR?

Yeni tip coronavirus tanısında kullanılan Polimeraz Chain Reaction ya da Polimeraz Zincirleme Tepkimesi (PCR) sonucu e-Nabız uygulamasına yansımaktadır. Test alınma sırasında size verilecek olan barkod numaranızla ve pasaport numaranızla birlikte T.C kimlik numarası ile sorgulanmaktadır.

  1. Google Arama Motoruna e-Nabız yazıp aratın.
  2. Açılan Sayfada En başta yer alan e-Nabız TC Sağlık Bakanlığı yazan yere tıklamak.
  3. Açılan e-Nabız Sisteminde Covit-19 Test Sonuçlarını tıklamak.
  4. Açılan sayfaya TC/ Pasaport ve Barkod Numarasını girerek sonuçlara ulaşmak.
Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

PCR Testi e nabız Korona Gündem Sağlık Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title