Haberler

Pazar günü kargo gelir mi 2023? Pazar günü MNG, Aras, Yurtiçi, PTT, Trendyol Express çalışıyor mu, açık mı?

Son Güncelleme:
Abone Ol

Hafta sonu kargo beklemekte olan birçok vatandaş pazar günü kargo gelir mi? Sorusunu merak ediyor. Birçok farklı kargo firmasının pazar günü açık olup olmadığı merak konusu oldu. Pazar günü MNG, Aras, Yurtiçi, PTT, Trendyol Express çalışıyor mu, açık mı? Sorusu gün içerisinde sıklıkla araştırılıyor. Peki, Pazar günü kargo gelir mi? Pazar günü MNG, Aras, Yurtiçi, PTT, Trendyol Express çalışıyor mu, açık mı?

İnternet üzerinden alışveriş artık herkesin vazgeçilmezi haline geldi. Bu noktada siparişlerin gelmesini sağlayan kargo şirketleri büyük bir önem taşımakta. Kargolara gelen talep giderek artarken, en çok merak edilen konular kargoların çalışma saatleri ve kargoların hafta sonu çalışıp, çalışmadığı merak konusu oldu. Bu nedenle Pazar günü kargo gelir mi? Sorusu, hafta sonu sıkça araştırılan konular arasında yerini alıyor. Bu haberimizde birçok kişi tarafından merak edilen Pazar günü kargo gelir mi?Sorusunu yanıtladık. Peki, Pazar günü kargo gelir mi? Pazar günü MNG, Aras, Yurtiçi, PTT, Trendyol Express çalışıyor mu, açık mı?

PAZAR GÜNÜ KARGO GELİR Mİ?

Hafta sonu birçok kargo şirketi cumartesi günü yarım gün olacak şekilde hizmet veriyor ve pazar günleri ise tam gün kapalı oluyor. Bu nedenle pazar günleri kargo teslim edilmemekte. Özel kargoların bazıları 7/24 çalışıyor. Bu nedenle Pazar günü kargonun teslim edilip, edilmemesi durumu tamamen kargo firmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

YURTİÇİ KARGO CUMARTESİ ÇALIŞIYOR MU?

09.00 - 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyişi devam etmekte olup, 13.00-17.00 saatleri arasında müşterilerin gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerde yapılmaktadır.

Pazar günü kargo gelir mi? Pazar günü MNG, Aras, Yurtiçi, PTT, Trendyol Express çalışıyor mu, açık mı?

ARAS KARGO CUMARTESİ ÇALIŞIYOR MU?

09.00 - 18.00 saatleri arasında çalışmaktadır.
Hafta sonu cumartesi günleri 08.30'dan 13.00'a kadar hizmet vermeye devam eden kargo,
Pazar günleri kapalıdır.

SÜRAT KARGO CUMARTESİ ÇALIŞIYOR MU?

09.00 - 18.00 saatleri arasında çalışmaktadır.
Hafta sonu cumartesi günleri 08.30'dan 14.00'a kadar hizmet vermeye devam eden Sürat Kargo,
Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Yurtiçi Kargo Sürat Kargo Trendyol Gündem Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Juventus - Napoli maçı CANLI izle! Juventus - Napoli maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? Survivor 2024 kadrosu! Survivor 2024 All Star yarışmacıları belli oldu mu, kimler var? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title