Pakize Suda yeğeni kim? Pakize Suda yeğeni ne dedi? - Haberler
Haberi Paylaş

Pakize Suda yeğeni kim? Pakize Suda yeğeni ne dedi?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Pakize Suda yeğeni kim? Pakize Suda yeğeni ne dedi?

Uzun bir süredir demans hastalığıyla mücadele eden oyuncu Pakize Suda'nın öldüğü iddia edilmişti. Çıkan haberler sonrası Suda'nın yeğeni, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, teyzesinin tedavisinin devam ettiğini söyleyerek iddiaları yalanladı. Pakize Suda yeğeni kim? Pakize Suda yeğeni ne dedi?

Pakize Suda'nın yeğeni Dilara Elagözlü sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Elagözlü, "İstemeyerek gelen telefonlar üzerine bir açıklama yapıyorum. Teyzem Pakize Suda'nın öldüğüne dair yalan yanlış haberler çıkıyor. Böyle bir durum yok. Kendisi gayet sağlıklı bir durumda tedavi süreci devam ediyor. Bilgilerinize" notunu paylaştı. Pakize Suda yeğeni kim?

PAKİZE SUDA YEĞENİ KİM?

Pakize Suda'nın yeğeni Dilara Elagözlü yaptığı açıklama ve paylaşımlarla sosyal medyada dikkatleri çekiyor.

PAKİZE SUDA YEĞENİ NE DEDİ?

Pakize Suda'nın yeğeni Dilara Elagözlü sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Elagözlü, "İstemeyerek gelen telefonlar üzerine bir açıklama yapıyorum. Teyzem Pakize Suda'nın öldüğüne dair yalan yanlış haberler çıkıyor. Böyle bir durum yok. Kendisi gayet sağlıklı bir durumda tedavi süreci devam ediyor. Bilgilerinize" notunu paylaştı.

Haberler.com - Gündem

Pakize Suda Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title