Haberi Paylaş
ilandırÖzdemir'in Gebze'de Sevmeyeni Yok

Özdemir'in Gebze'de Sevmeyeni Yok

Advertorial Haberler Haberleri

Milliyetci Hareket Partisi Gebze İlçe Başkanı Sn. Bülent Özdemir göreve ilk geldiği günden beri çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Görevden öncesinde ve görev aldıktan sonrada halkının sorunlarına ortak olup sürekli çözüm üreten başarılı bir İlçe başkanı olarak her kesimden taktir toplamaya devam ediyor. Gebze'de bulunan dernekleri ,esnafları , resmi kuruluşları ve tüm sivil kuruluşları hemen hemen her gün ziyaretlerini aralıksız sürdüren Sn. Bülent Özdemir seçim çalışmalarına ; özel sektör bir firmada planlama müdürü Giresunlu sayın Ekrem Yilmaz, Netbil bilgisayar ve bilişim hizmetleri sahibi Eskişehirli aday Sn. Muhterem Çay, Erzurumlu Kocaeli Kaçep Başkanı araştırmacı Yazar Sn.Yudum Kaşıkçı, Trabzonlu Genç Avukat Sn. Haktan Kalıntaş, Terör Gazimiz Sn.Salih Türk , Kocaeli eski il başkanı geçmiş dönem Ordulular federasyon başkanı Sn. Celalettin Yaylak, Tübitak çalışanı doçent doktor Sn.İsa İraz, Trabzonlu Gebze'nin tanınan esnaflarından Sn. Sezgin Esmer, Niğdeliler dernek başkanı sanayici Sn.Hacı Ertan bey ile 28. Dönem milletvekili Aday adayları ile hareket etmektedir.

Bu enerjisiyle farklı kesimlerden dahi olumlu tepkiler alarak hizmet aşkıyla görevini hasta yatağında dahi sürdüren Sn.Özdemir'i Gebze halkı bağrına bastı.

Sn Bülent Özdemir gerek kendi bölgesindeki Ülkü Ocaklarını ziyaretleriyle gerekse bölge ülkü ocaklarını da sık sık ziyaret ederek istişare programlarına katılmaktadır.Milliyetci Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili Sn. Saffet Sancaklı ile göreve ilk geldiği günden beribir çok programa katılarak Gebze'nin Gebze halkının sorunlarına çözüm bulmaya çalışmıştır

Bülent Özdemir Hisarcık Kocaeli Gebze Advertorial Haberler Haberler

title