Onur Büyüktopçu neden ayrıldı? Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta'da yok mu? - Haberler
Haberi Paylaş

Onur Büyüktopçu neden ayrıldı? Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta'da yok mu?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Onur Büyüktopçu neden ayrıldı? Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta'da yok mu?

Ekranların sevilen yarışmaları arasında olan Gelinim Mutfakta'da Onur Büyüktopçu'yu göremeyen izleyiciler Onur Büyüktopçu neden ayrıldı? Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta'da yok mu? sorularının cevaplarını merak etti.

Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta programından ayrılıyor. Ünlü sunucunun yerine ise Seda Sayan geldi. Hafta içi her gün Kanal D'de yayınlanan programda gündüz kuşağının en sevilen yemek yarışmaları arasında yer alıyor. Onur Büyüktopçu neden ayrıldı? Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta'da yok mu?

Gelinim Mutfakta izleyicileri Our Büyüktopçu'yu programda göremedi. Seda Sayan'ın sunduğu programda artık Onur Büyüktopçu yer almıyor.

Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta'dan neden ayrıldığı hakkında net bir açıklama bulunmuyor.Fakat,Seda Sayan'ın verdiği bir röportajda Onur Büyüktopçu'nun programdan kendi isteği ile ayrıldığını belirtti. Kanal D'nin resmi internet sitesi üzerinde yer alan haberise şu şekilde:

"3 yıldır hafta içi her gün izleyicileriyle buluşan Gelinim Mutfakta, 2021'in ilk pazartesi günü olan 4 Ocak Pazartesi günü Seda Sayan'ın sunumuyla ekranda olacak. Samimi tavırlarıyla gönüllerde taht kuran Seda Sayan'ın programa da iddialı bir giriş yapacağı belirtildi.

Programın çiçeği burnunda sunucusu Seda Sayan, "Yeniden hayranlarımla buluşacak olmak benim için mutluluk verici. Mutfakta olmak ve yemek yapmak benim için büyük bir tutkuydu. Ve bu konuda mütevazi olamayacağım ama çok iddialıyım" dedi.

Sayan, dağıttıkları ödüllerle de rakiplerinin bulunmadığını belirterek "Her bölümün sonunda çeyrek altın ve her hafta finalinde de 5 altın bilezik dağıtıyoruz. Eli hamarat bütün gelinleri kayınvalideleri ile birlikte Gelinim Mutfakta' ya bekliyorum. Çıkıp çıkıp gelsinler" diye konuştu.

Onur Büyüktopçu'nun hangi programa geçeceği hakkında net bir açıklama bulunmuyor. Konu hakkında açıklama gelince haberimize eklenecektir.

Gelinim Mutfakta, 12 Mart 2018 tarihinde yayımlanmaya başlayan, 4 gelinin 4 kayınvalidesiyle yarıştığı bir yemek yarışmasıdır. Yarışma hafta içi her gün Kanal D'de yayımlanmaktadır. Yarışmayı ilk 2 sezon Fatih Ürek sundu. 3 sezonu ise Onur Büyüktopçu devralmıştı. Kayınvalideler gelinlerin yaptığı yemekler ile beraber gelinlere puan veriyor.

Haberler.com - Gündem

Gelinim Mutfakta, Onur Büyüktopçu, Seda Sayan, Kanal D, Gündem, Güncel, Haberler

title