On numara canlı izle! 21 Ocak On numara çekilişi canlı izleme linki! - Haberler
Haberi Paylaş

On numara canlı izle! 21 Ocak On numara çekilişi canlı izleme linki!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
On numara canlı izle! 21 Ocak On numara çekilişi canlı izleme linki!

21 Ocak On numara sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 21 Ocak Pazartesi Milli Piyango Online On numara sonuçları açıklandı mı? Yenilenen On numara kuralları neler? On numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi? On numara çekilişi canlı izle! 21 Ocak On numara hangi numaralar kazandırdı? On numara canlı izle! 21 Ocak On numara çekilişi canlı izleme linki! İşte tüm sonuçlar...

On numara canlı izle! 21 Ocak On numara canlı izleme linki! merak ediliyor. On numara için araştırmalar devam ediyor. 21 Ocak On numara çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 21 Ocak 2022 Süper Loto sonuçları canlı takip sayfası! 21 Ocak Milli Piyango Online On numara sonuçları açıklandı! Yenilenen On numara kuralları neler? On numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 21 Ocak On numara sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yenilenen Şans Topunun kuralları aşağıdaki gibi; Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır.80 numaradan 10 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolu üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin. Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilir. İptal Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

21 Ocak On Numara sonuçları açıklandı.

21 Ocak On Numara kazanan numaralar: 2-3-8-12-16-17-19-20-32-35-39-40-48-49-50-57-64-67-72-74-75-80

ON NUMARA CANLI İZLE

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Milli Piyango On Numara Gündem Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title