Haberler

Ömer 19.bölüm CANLI İZLE! Ömer dizisi yeni bölüm İZLE! 29 Mayıs Ömer dizisi CANLI YAYIN!

Gündem Haberleri

Star Tv'nin sevilen dizisi Ömer bugün yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Ömer CANLI İZLE! Ömer yeni bölüm İZLE! aratılan konular arasında yer alıyor. İşte, Ömer 19.bölüm İZLE!

19. Bölümüyle izleyicisiyle buluşacak Ömer dizisinin yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu. İzleyiciler, Ömer dizisinin yeni bölüm izleme linkini araştırmaya başladı. Ömer dizisi canlı izle! Ömer yeni bölüm İZLE! araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte, Ömer 19.bölüm izleme linki!

ÖMER SON BÖLÜM NE OLDU?

Gamze sonunda Erdal'a ayrılmak istediğini söyler. Bu ani gelişme Erdal'ın, Süreyya'nın Ömer ve Gamze'yle ilgili iddialarını bir kez daha düşünmesine neden olur. Gamze'nin Erdal'dan ayrıldığını öğrenen Süreyya, şüphelerinin doğru olduğunu görünce çılgına döner ve Ömer'den intikam almak için gözünü karartır. Kocasının yarattığı sorunlarla mücadele ederken, bir yandan da Ömer'e yardımcı olmaya çalışan Nisa, hiç beklemediği bir yerde Zerrin'le karşılaşınca büyük bir şok yaşar. Hakan'a boşanmak istediğini söyleyen Nisa, kocasının şantajlarına devam etmesiyle çaresiz kalır.

Ömer'le ilgili üst üste hayal kırıklıkları yaşayan Reşat, Süreyya'nın iddialarının yalan olduğunu öğrenince derin bir oh çeker. Bu gelişme oğluyla arasındaki buzları biraz olsun eritse de Süreyya'nın suçlamayı sürdürmesi onların önündeki en büyük sınavdır. Ömer ve Gamze her şeye rağmen bir arada güçlü kalmaya çabalarken her ikisi de evlerine gelen davetsiz misafirlerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

ÖMER YENİ BÖLÜM İZLE!

Ömer dizisi yeni bölüm izleme linki araştırılıyor. Ömer 19.bölümü Star Tv ekranlarında canlı olarak yayınlanmaktadır.

Star Tv Gündem Magazin Haberler

title