Haberler

Okul Tıraşı izle! (FULL HD) Okul Tıraşı fragmanı izle!

Gündem Haberleri

Dram film severler Okul Tıraşı filmi izle araştırması yapmakta. Okul Tıraşı full izle araştırması yapanlar için sinemada yayınlanan Okul Tıraşı izle ve detaylar haberimizde...

Okul Tıraşı izle! Dram film severler Okul Tıraşı filmi izle araştırması yapmakta. Okul Tıraşı full izle araştırması yapanlar için sinemada yayınlanan Okul Tıraşı izle ve detaylar haberimizde...

OKUL TIRAŞI İZLE

Okul Tıraşı izlemek için aşağıdaki Okul Tıraşı izle linkleri üzerinden filme ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

OKUL TIRAŞI İZLE 1

OKUL TIRAŞI İZLE 2

OKUL TIRAŞI İZLE 3

OKUL TIRAŞI FRAGMANI İZLE

OKUL TIRAŞI FİLMİ KONUSU

Ferit Karahan'ın yönettiği Okul Tıraşı, şehir dışındaki bir yatılı okulda okuyan Yusuf'un bir anda rahatsızlanan arkadaşı Memo'yu hastaneye götürme talebinin okul yönetimi tarafından zamanında kabul görmemesi ve yoğun kar yağışıyla yolların kapanmasıyla birlikte gelişen olayları konu ediniyor.

Şehirden tamamen izole, katı bir disiplinle yönetilen bir yatılı erkek okulunda okuyan Yusuf, esrarengiz bir şekilde hastalanan ve durumu her an daha da kötüye giden arkadaşını hastaneye ulaştırmak istemektedir. Başlangıçta okul bürokrasi yüzünden hastaneye götürülmeyen Memo, sonrasında istense de yoğun kar yağışının yolları kapatmasından dolayı hastaneye ulaştırılamaz. Yolların açılmasını bekleyen öğretmenler ve öğrenciler, bu işten yakalarını sıyırmaya çalışırken, acımasız hesaplaşmalar ve sakladıkları sırlar da gün yüzüne çıkar.

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Sinema Gündem Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title