Öğretmen emeklisi maaşları zamlanacak mı? Öğretmen emeklisi maaşı ne kadar? - Haberler
Haberi Paylaş

Öğretmen emeklisi maaşları zamlanacak mı? Öğretmen emeklisi maaşı ne kadar?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Öğretmen emeklisi maaşları zamlanacak mı? Öğretmen emeklisi maaşı ne kadar?

Dün Ankara'da kira artışları haricinde iki önemli toplantı daha yapıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığındaki toplantılarda, 3600 ek gösterge ve kripto para düzenlemeleri masaya yatırıldı. Peki, Öğretmen emeklisi maaşları zamlanacak mı? Öğretmen emeklisi maaşı ne kadar?

Beştepe'de dün milyonları ilgilendiren iki önemli toplantı yapıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın başkanlık ettiği bu toplantılarda 3600 ek gösterge ve kripto para düzenlemeleri masaya yatırıldı. Zirvede ek gösterge çalışmalarındaki son hazırlıkların ele alındığı, öğretmen, polis, din görevlisi ve hemşire olmak üzere 4 meslek grubu için emekli ikramiyeleri ve emekli maaşında yüzde 25'e yakın artış öngörüldüğü ifade edildi. Gelişme sonrası Öğretmen emeklisi maaşları zamlanacak mı? Öğretmen emeklisi maaşı ne kadar merak edildi.

ÖĞRETMEN EMEKLİSİ MAAŞLARI ZAMLANACAK MI?

NTV'de yer alan habere göre toplantıda ek gösterge çalışmalarındaki son hazırlıklar ele alındı. Bakan Bilgin'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir sunum yapması ve sonrasında Memur-Sen'i 10 Mayıs'ta olması planlanan ve öyle açıklanan nihai toplantı için çağırması bekleniyor. Dört meslek gurubu için (Polis, öğretmen, din görevlisi, hemşire) emekli ikramiyeleri ve emekli maaşında yüzde 25'e yakın artış öngörülüyor.

Haberler.com - Gündem

Öğretmen Gündem Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title