Haberi Paylaş

Oflu Hoca'nın Şifresi Filmi

Sinema Haberleri

Oflu Hoca'nın Şifresi Filmi

Oflu Hoca’nın Şifresi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Oflu Hoca’nın Şifresi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Oflu Hoca için sıradan bir gündür. Çünkü o her gün yerel kanalda, abuk sorulara yanıt vermekte, yöredeki her dişi için bir tehlike unsuru haline gelmiş babasını zaptetmeye çalışmaktadır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Hoca’nın da gençliğinde futbol oynadığı Doğanspor Kulübü’ne bir başkan gerekmektedir. Oflu Hoca ile hiçbir özellik taşımayan ve güven vermeyen Müteahhit Ahmet’in başkanlık mücadelesi inanılmaz olaylar eşliğinde başlar.

Yönetmen: Adem Kılıç

Senaryo: Engin Elgün, Hilmi Köksal Alişanoğlu, Ferhat Ergün

Oyuncular: Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür, Didem Balçın, Başak Daşman, Tarık Papuççuoğlu, Mehtap Bayrı, Eser Eyüboğlu, Füruzan Asena Ongan, Onur Dilber, Deha Beşyıldız, Timur Ölkebaş, Ali Demirel, Ceyhun Gen, Emin Albayrak, İsrafil Köse, Buket Dereoğlu, Yılmaz Vural, Özlem Savaş, Ahmet Kural

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Oflu Hoca’nın Şifresi

Yapımcı Firma: Üçgen Yapımevi

Yapım Yılı: 2014

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Resmi Sitesi: http://www.ofluhocaninsifresi.com/

Dağıtıcı Firma: Pinema Film

Vizyon Tarihi: 31.10.2014

Kaynak: InterSinema.com / Sinema

Emek Sineması Ahmet Kural Sinema Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title