Haberi Paylaş

Nida Büyükbayraktar kimdir? Petek Dinçöz'ün müstakbel eşi Nida Büyükbayraktar kaç yaşında, mesleği ne?

Gündem Haberleri

Nida Büyükbayraktar kimdir? Petek Dinçöz'ün müstakbel eşi Nida Büyükbayraktar kaç yaşında, mesleği ne?

Petek Dinçöz geçtiğimiz Nisan ayında anlaşmalı olarak Serkan Kodaloğlu ile 8 yıllık evliliklerini bitirdi. Amerika'dan Türkiye'ye dönme ve Nida Büyükbayraktar ile evlenme kararı alan Petek Dinçöz'ün müstakbel eşi Nida Büyükbayraktar kimdir? Petek Dinçöz'ün müstakbel eşi Nida Büyükbayraktar kaç yaşında, mesleği ne? Nida Büyükbayraktar hayatı ve biyografisi nedir? Petek Dinçöz kimdir?

8 yıllık evliliğini geçtiğimiz nisan ayında noktalayan Petek Dinçöz, Nida Büyükbayraktar ile evleniyor. Amerika'ya yerleşen Petek Dinçöz ayrıca Türkiye'ye dönme kararı da aldı. Peki, Nida Büyükbayraktar kimdir? Petek Dinçöz'ün müstakbel eşi Nida Büyükbayraktar kaç yaşında, mesleği ne? Nida Büyükbayraktar hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimize...

NİDA BÜYÜKBAYRAKTAR KİMDİR?

Nida Büyükbayraktar eğlence sektöründe işletmeci kimliği ile bulunan bir isimdir. 2011 yılında Metro Turizm'in Ege Bölge Müdürü olarak çalışıyordu.

PETEK DİNÇÖZ KİMDİR?

Petek Dinçöz, 29 Mayıs 1980 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Esra Suay ve Müjdat Fahri Ezgü çiftinin kızlarıdır. Babasını çocukken kaybetmiştir. Necdet adında bir erkek kardeşi vardır. İlk ve ortaöğrenimini Gazi Ortaokulunda tamamlamıştır. 14 yaşına kadar İzmir'de yaşamıştır, ardından okulu bıraktı ve mankenlik hayatına atıldı.

1999 yılından beri birlikte olduğu Uçankuş TV sahibi Can Tanrıyar'dan 12 Ocak 2008 yılında katıldığı Beyaz Show programında milyonların gözü önünde evlilik teklifi aldı ve dünyaevine girdi. Çiftin nikahını o dönemin RTÜK başkanı kıydı. Ardından çift Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğün yaptı.

2010 yılında Tanrıyar'dan geçimsizlik nedeni ile olaylı bir şekilde boşandı. Dinçöz, Can Tanrıyar'dan fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü belirterek 17 Nisan 2014 yılında Beyaz Tv / Söylemezsem Olmaz programına katılarak "beni bu adamdan kurtarın! beni kemerle dövüyor'' diyerek yardım istemiştir.

8 Temmuz 2014'te evlendiği ikinci eşi Serkan Kodaloğlu'ndan 2015 yılında İrfan Aslan adında bir oğlu olmuştur. 10 Ağustos 2020'de bir kız bebek beklediğini duyurdu. İkinci kez anneliği bekleyen sanatçı bebeğini ''boyun kemiği tersliği rahatsızlığı ve tiroid hastalığı" sebebiyle kaybetti. Serkan Kodaloğlu ile 15 Mart 2022 tarihinde anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin müşterek çocukları İrfan Aslan Kodaloğlu'nun velayeti anne Petek Dinçöz'e verildi.

Petek Dinçöz Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title