Haberi Paylaş

Mutluluk Zamanı oyuncuları kimlerdir? Mutluluk Zamanı filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimdir?

Gündem Haberleri

Mutluluk Zamanı oyuncuları kimlerdir? Mutluluk Zamanı filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimdir?

Mutluluk Zamanı filmi, sinemada büyük yankı uyandırdıktan sonra televizyonlarda da büyük ilgiyi gördü. Bugün Star TV ekranlarında yer alan Mutluluk Zamanı filmi konusu nedir? Mutluluk Zamanı oyuncuları kimlerdir? Mutluluk Zamanı filmi nerede çekildi? sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz...

Mutluluk Zamanı oyuncuları kimlerdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Kiralık Aşk dizisinde beraber büyük ilgi uyandıran Barış Arduç ve Elçin Sangu, daha sonra sevilen çift karakterlerine Mutluluk Zamanı filminde de devam ettiler. Beyaz perdede çok sevilen Mutluluk Zamanı filmi, aynı ilgiyi televizyonda da gördü. Baş rollerinde sevilen oyuncuların oynadığı Mutluluk Zamanı filmi, konusuyla da ilgi çekti. Peki Mutluluk Zamanı filmi konusu nedir? Mutluluk Zamanı oyuncuları kimlerdir? İşte tüm detaylar ve özeti..

MUTLULUK ZAMANI FİLMİ KONUSU NEDİR?

Mert, müşterilerini hayata karşı ayakları dimdik yere basan insanlara dönüştüren "mutluet.com.tr " şirketinin sahibidir. Geçmişiyle yüzleşmeden kendi mükemmel hayatını yaratan Mert ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın yolları sürpriz bir şekilde kesişir. Mert'in hayatı Ada'yı tanıdıkça değişmeye başlar.

Mert'i tanıdıkça ona aşık olan Ada ise ne kadar duygularına engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Kendisini hep kaybeden biri olarak gören Ada'nın ağabeyi Tarık'ın hayatı ise Mert'le tanıştığında bambaşka bir hal alır. Fakat ne Cengiz'in "Mert'in kız kardeşine aşık olduğundan haberi vardır; ne de Ada'nın abisinin Mert'ten çapkınlık dersleri aldığından.

Mutluluk Zamanı filmi nerede çekildi? Mutluluk Zamanı filmi konusu nedir? Mutluluk Zamanı oyuncuları kimlerdir?

MUTLULUK ZAMANI FİLMİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Barış Arduç

Elçin Sangu

Cengiz Bozkurt

Dila Bayrak

Levent Öktem

Dilşad Şimşek

Nazlı Kar

Mutluluk Zamanı oyuncuları kimlerdir? Mutluluk Zamanı filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimdir?

Barış Arduç Elçin Sangu Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title