Haberi Paylaş

CANLI İZLE! Müge Anlı Canlı İzle! 28 Eylül Çarşamba Müge Anlı Canlı izle! Müge Anlı bugünkü bölümü canlı yayın! Müge Anlı 28 Eylül canlı izleme linki!

Gündem Haberleri

Sabah kuşağının en çok izlenen, reyting rekorları kıran programı Müge Anlı başladı. Yeni bölümleriyle hafta içi her gün 10:00'da Atv kanalında ekranlara geliyor. Müge Anlı CANLI izle! 28 Eylül Müge Anlı canlı yayın linki! Müge Anlı izle! Müge Anlı son bölüm

Atv ekranlarının en sevilen ve sıkı sıkıya takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonu başladı. Merakla bekleyen izleyici programın başlamasıyla ekranlara kitlendi. Geçtiğimiz sezonda da çoğu esrarengiz, çözülemeyen sırları çözmüş ve cinayetlerin arka planını göz önüne çıkartmıştı. Her olay büyük bir gündem oluyordu. Şimdi ise Müge Anlı ile Tatlı Sert başlıyor. Müge Anlı Canlı izle! 28 Eylül Müge Anlı canlı yayın! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı canlı izleme linki! 28 Eylül Müge Anlı

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor... Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi her gün saat 10.00'da ATV ekranlarında seyirci ile buluşuyor.

Müge Anlı Canlı İzle! 13 Eylül Müge Anlı Canlı yayın! Müge Anlı bugünkü bölümü canlı izle! Müge Anlı 13 Eylül canlı izleme linki!

Müge Anlı Yüzbaşıoğlu (d. 19 Aralık 1973, İstanbul), Türk sunucu ve gazeteci.Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6'da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti. 2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D'de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Uzun yıllar Vatan Gazetesi'nin magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayımlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[7] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. 2019 yılında atv'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu. 1999 yılında evlendiği gazeteci Burhan Akdağ'dan 2008 yılında boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Anlı, 20 Haziran 2022 tarihinde sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu, 25 Haziran 2022 tarihinde evlendi.

15 yaşında olan Yasemin Salman'ı 48 yaşındaki servis şoförü Nurettin Aslan kaçırmıştı. Yasemin Salman'ın annesi ise kızının bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu. 15 yaşındaki Yasemin'i kaçırma iddilarını inkar eden Nurettin Aslan 19 Eylül tarihinde Müge Anlı ile Tatlı Sert'e canlı olarak katıldı. 19 Eylül tarihinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündem olan Yasemin Salman olayı çözüme kavuştu. 15 Yaşındaki Yasemin Salman'ı kaçıran 48 yaşındaki Nurettin Aslan yakalandı. Emniyet güçleri ve Müge Anlı ekibi sayesinde yakalanan Nurettin Aslan, Yasemin Salman'ı kaçırma iddialarını reddetse de Müge Anlı ekibi olayı çözdü. Nurettin Aslan'ın yakalanmasının ardından ise 15 Yaşındaki Yasemin Salman bulundu.

CANLI İZLE! Müge Anlı Canlı İzle! 23 Eylül Cuma Müge Anlı Canlı izle! Müge Anlı bugünkü bölümü canlı yayın! Müge Anlı 23 Eylül canlı izleme linki!

40 yıllık evli olan Necati ve Emine Erçetin çiftinin kavga etmesi üzerine Necati Erçetin evden ayrıldı. Aile birikimlerini başkasına borç veren Necati Erçetin, Emine Erçetin'in sözleri üzerine evden gitti. Müge Anlı Necati Erçetin'i buldu. İkilinin arasını düzeltmeye çalışsa da Necati Erçetin, Emine Erçetin ile tekrar birlikte olmak istemiyor. "Sen yokken çok mutluyum, görmek istemiyorum." İfadelerini kullandı.

Manisa'da yaşayan Mehmet Karahan 4 yıl önce şüpheli bir şekilde kaybolmuştu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelen Fatma Karadağ kardeşini bulmak için Müge Anlı'dan yardım istedi.Fatma Karadağ kardeşini bulmak için Müge Anlı'dan yardım istedi. Mehmet Karahan'ın öldürüldüğü düşünülen bölgede kafatası bulunması üzerine olay daha da netliğe kavuştu. Geçtiğimiz sezon açıklamaları ile herkesi şaşırtan Fatma Karadağ, kardeşini para mevzusu yüzünden dövülerek öldürüldüğü iddia etmişti. Cinayetin kokmaması için buz kalıpları kullanan Alim Karadağ cinayet hakkında kafaları karıştırdı. Fatma Karadağ sevgilisi Cemal Bey'in kardeşini dövdüğünü iddia ederek şüpheli olarak onu gösterdi. Fatma Hanım Cemal Bey ile Mehmet Karahan'ın mutfakta konuştuğunu söylemişti. Aralarında bir durum olduğunu düşünen Fatma Karadağ, suçlu olarak Cemal Bey'i gösteriyor. Geçen günlerde iddialara yanıt vermek için programa canlı bağlandı.Fatma Karadağ, Cemal Durmaz'a şu sözleri söyledi; "Beni odaya kilitleyip kardeşimi öldürdün. Beni dövdün. Kardeşime vurduğunda yerde yatıyordu. Ambulans çağır dedim niye çağırmadın. Çağıramam dedin" Bu sözlerin üzerine Cemal Durmaz ise şu sözlerle karşılık verdi; "Ben sadece güvercin besledim. Fatma bana komplo kuruyor. Fatma, kuyruk acısı olduğu için bana yalan söylüyor. Fatma ile aynı evi paylaşmadık. O evde ben sadece güvercin besledim. Ben sokaktaki hayvanlara da bakıyorum".Henüz Dj Gezgin'i kimin öldürdüğü bulunamadı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında cinayeti açıklığa çıkartmak için araştırmalar devam ediyor.

CANLI İZLE! Müge Anlı Canlı İzle! 23 Eylül Cuma Müge Anlı Canlı izle! Müge Anlı bugünkü bölümü canlı yayın! Müge Anlı 23 Eylül canlı izleme linki!

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Müge Anlı Atv Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title