Haberi Paylaş
Mina Başaran kimdir, kaç yaşında? Mina Başaran ne zaman öldü, neden öldü?

Mina Başaran kimdir, kaç yaşında? Mina Başaran ne zaman öldü, neden öldü?

Gündem Haberleri

Evlenmesine günler kala ölümüyle şok etkisi yaratan Mina Başaran hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran kimdir?

Başaran Yatırım Holding'e ait özel jet ile Birleşik Arap Emirlikleri'nden İstanbul'a dönen Mina Başaran ve 7 arkadaşının hayatını kaybetmesi büyük etki yaratmıştr. Hüseyin Başaran'ın tatil için Dubai'de olan bekarlığa veda partisinden dönen kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı hayatını kaybetti. Mina Başaran kimdir? Hüseyin Başaran'ın kızı Mina kaç yaşındaydı? İşte ayrıntılar...

Mina Başaran kimdir, kaç yaşında? Mina Başaran ne zaman öldü, neden öldü?

Ailesinin tek kızı ve Başaran Holding'in veliahtı olan 28 yaşındaki Mina Başaran 2013 yılından beri şirkette aktif rol alıyordu. Mina Başaran'ın Can adından erkek kardeşi var. Mina Başaran pek çok dergiye seyahat yazıları da yazıyordu.

Özel jette Hüseyin Başaran'ın tatil için Dubai'de olan bekarlığa veda partisinden dönen kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşının olduğu öğrenildi. Gıda, turizm, yatçılık, inşaat ve enerji alanlarında iş yapan Hüseyin Başaran'ın işlerindeki en büyük yardımcısı kızı Mina Başaran'dı. Başaran, Koç Üniversitesi'nde işletme bölümünü okuduktan sonra European Business School'da lüks marka yönetimi üzerine master eğitimi almıştı.

Mina Başaran ile Metprint Baskı Sistemleri'nin sahibi Murat Gezer, mutlu ilişkilerini Ekim ayında resmiyete döküp nişanlanmıştı.

Mina Başaran kimdir, kaç yaşında? Mina Başaran ne zaman öldü, neden öldü?

Başaran Grubu'nun genç veliahtı Mina Başaran ile Metprint Baskı Sistemleri'nin sahibi Murat Gezer, mutlu ilişkilerini Ekim ayında resmiyete döküp nişanlanmıştı. Soho House'da dillere destan bir törenle nişanlanmıştı. 14 Nisan 2018'de Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğün töreni ile evleneceklerdi.

Anne Beril Başaran'ın, mega yat iç mekan tasarımına Mina ismini verdiği öğrenildi. Mina Başaran'ın adı Başaran Yatırım Holding'in Kadıköy'da yaptığı bir rezidans prjoesine verilmişti. Mina Başaran Koç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştu. Londrada da yüksek lisansını tamamlamıştı.

Haberler.com - Gündem

Hüseyin Başaran Yatırım Dubai Ölü Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title