Haberi Paylaş

Merkez Bankası faiz kararı açıklandı mı? SON DAKİKA! Merkez faiz kararını açıkladı mı, faiz ne oldu?

Gündem Haberleri

Merkez Bankası faiz kararı açıklandı mı? SON DAKİKA! Merkez faiz kararını açıkladı mı, faiz ne oldu?

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu, bugün toplandı. Gözler Merkez'in faiz kararına çevrildi. Peki Merkez Bankası faiz kararını açıklandı mı? Merkez faiz kararı açıklandı mı, ne zaman açıklayacak? MB faiz kararı açıklandı mı? İşte piyasa takipçileri için Merkez Bankası faiz kararı açıklandı mı? Detaylar...

Merkez Bankası faiz kararı açıklandı mı? Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu, bugün toplandı. Gözler Merkez'in faiz kararına çevrildi. Peki Merkez Bankası faiz kararını açıklandı mı? Merkez faiz kararı açıklandı mı, ne zaman açıklayacak? MB faiz kararı açıklandı mı? İşte piyasa takipçileri için Merkez Bankası faiz kararı açıklandı mı? Detaylar haberimizde...

Merkez Bankası Para Politikası Kurulu yılın ilk faiz kararını bugün saat 14.00'te açıklayacak. Anket sonuçlarına göre, ekonomistlerin tamamı politika faizinin yüzde 9'da sabit bırakılmasını bekliyor.

PPK toplantısına yönelik piyasa beklenti anketi sonuçlarına göre, ekonomistlerin tamamı politika faizinin sabit bırakılmasını bekliyor.

2023 yılının ilk piyasa katılımcıları anketi sonuçlarına göre, cari ay sonu gecelik faiz oranı beklentisi bir önceki anket döneminde yüzde 9,18 iken, bu anket döneminde yüzde 9,08 oldu. TCMB bir hafta vadeli repo ihale faiz oranı cari ay sonu beklentisi bir önceki anket döneminde olduğu gibi bu anket döneminde de yüzde 9,00 olarak gerçekleşti.

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Merkez Bankası Gündem Ekonomi Haberler Son Dakika

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title