Haberler

Menderesleriyle ünlü Perşembe Yaylası ziyaretçilerini ağırlıyor

Abone Ol

Ordu'nun Aybastı ilçesinde bulunan menderesleriyle ünlü Perşembe Yaylası'na bu yıl da yerli ve yabancı turistler akın etti. Turistler tatil için eşsiz güzelliğe sahip Perşembe Yaylası'nı tercih etti. Yaylayı ziyaret eden vatandaşlar güneşli havanın eşliğinde mangalını yakarak çimlerde dinlendi. Yaylayı bayram tatili boyunca yaklaşık 80 bin kişinin ziyaret ettiği belirlendi.

Menderesleriyle ünlü Perşembe Yaylası ziyaretçilerini ağırlıyor

ORDU - Ordu'nun Aybastı ilçesinde bulunan menderesleriyle ünlü Perşembe Yaylası'na bu yıl da yerli ve yabancı turistler akın etti.

Turistler tatil için eşsiz güzelliğe sahip Perşembe Yaylası'nı tercih etti. Ziyaret için bölgeye gelen turistler araçları yaylanın gidiş ve dönüş yollarında uzun kuyruklar oluşturdu. Yaylayı ziyaret eden vatandaşlar güneşli havanın eşliğinde mangalını yakarak çimlerde dinlendi. Yaylayı bayram tatili boyunca yaklaşık 80 bin kişinin ziyaret ettiği belirlendi.

Fatsa ilçesinden ziyarete gelen Musa Aydoğan, "Fatsa'dan geldik. Fatsa'da bayağı bir sıcak vardı ve bu sıcaktan kurtulmak için kendimizi yaylaya attık. Sahilde insanlar bunalırken Perşembe Yaylası'nda müthiş bir serin hava var. Biz de bugünümüzü çocuklarımızla beraber bu yaylada değerlendirmek istedik. Mis gibi bir hava var. Türkiye'nin en güzel menderesleri burada. Çok mutluyuz, herkese burayı tavsiye ediyorum" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Turizm

Perşembe Yaylası Aybastı Ordu Turizm Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title