Haberi Paylaş

Melek Mızrak Subaşı kimdir? Melek Mızrak Subaşı kaç yaşında, nereli? Melek Mızrak Subaşı hayatı ve biyografisi!

Gündem Haberleri

Melek Mızrak Subaşı kimdir? Melek Mızrak Subaşı kaç yaşında, nereli? Melek Mızrak Subaşı hayatı ve biyografisi!

Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Melek Mızrak Subaşı izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Melek Mızrak Subaşı kaç yaşında, nereli? Melek Mızrak Subaşı hayatı ve biyografisi! Melek Mızrak Subaşı kimdir?

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatleri çeken Melek Mızrak Subaşı hakkında araştırmalar yapılıyor. Melek Mızrak Subaşı kimdir? Melek Mızrak Subaşı kaç yaşında, nereli? Melek Mızrak Subaşı hayatı ve biyografisi!

MELEK MIZRAK SUBAŞI KİMDİR?

1988 yılında Bulgaristan'da doğdu.

İlk ve Orta Öğrenimini Edebali İlköğretim Okulunda liseyi Bilecik Anadolu Lisesinde tamamladı.

Daha sonra Bulgaristan Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeoloji Üniversitesinde Mimarlik üzerine Lisansını tamamlayan Melek Mızrak Subaşı, aynı üniversitede tezli yüksek lisansını tamamlayarak, Bulgaristan Mimarlar Birliği tarafından ödüle layık görüldü.

Melek Mızrak Subaşı, mezun olduktan sonra Mimarlar Odası Üyeliğine kabul edildi ve 4 yıl boyunca kendisine ait mimarlık ofisinde mesleğini icra etti.

31 Mart 2019 yerel seçimleriyle birlikte Bilecik Belediye Başkan Yardımcılığı görevine başladı. Başkan Yardımcılığı sırasında aynı zamanda İmar Komisyon Başkanlığı, Meclis Divan Katipliği, Kent Estetik Kurulu Asil Üyeliği, Bilecik Belediyespor Başkanlığı ve Bilecik Kadın Kooperatifi Yöneticiliği görevlerini de başarıyla yerine getirmiş ve getirmeye de devam etmektedir.

Melek Mızrak Subaşı, iş birliklerine önem verdiği Türkiye Belediyeler Birliği, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, Tarihi Kentler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği gibi birliklerin doğal ve asil üyesi olarak şehri adına birçok projeye imza atmaya devam ediyor.

Subaşı, şu an Bilecik Belediyesi Başkan Vekili görevini yapmakta, evli ve bir çocuk annesidir.

Haberler.com - Gündem

Melek Mızrak Subaşı Gündem Politika Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title