Haberler

Mehdi diziden ayrılıyor mu? Doğduğun Ev Kaderindir 'in Mehdisi İbrahim Çelikkol diziden ayrılıyor mu?

Abone Ol

Tv8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 'in bu hafta yayınlanması gereken 37. Bölümünün yayınlanmayacağı haberiyle kafalarda soru işaretleri doğdu. Yeni bölümün yayınlanmama sebebi belli olmazken Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol'un diziden ayrılacağı iddiaları çıktı. Peki, Mehdi diziden ayrılıyor mu? Doğduğun Ev Kaderindir 'in Mehdisi İbrahim Çelikkol diziden ayrılıyor mu? Detaylar haberimizde!

Tv8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 'in bu hafta yayınlanması gereken 37. Bölümünün yayınlanmayacağı haberiyle kafalarda soru işaretleri doğdu.Yeni bölümün yayınlanmama sebebi belli olmazken Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol'un diziden ayrılacağı iddiaları çıktı. Peki, Mehdi diziden ayrılıyor mu? Doğduğun Ev Kaderindir 'in Mehdisi İbrahim Çelikkol diziden ayrılıyor mu? Detaylar haberimizde!

MEHDİ DİZİDEN AYRILIYOR MU?

İbrahim Çelikkol'un şu anda yer aldığı projesi Doğduğun Ev Kaderindir 'de Mehdi karakterine can veriyor. Bu hafta yayınlanması gereken 37. Bölüm yayınlanmayacağı haberi ile ortaya çıkan iddiaların doğruluğu net değil. Mehdi karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Doğduğun Ev Kaderindir' in bu hafta kolaj bölümü yayınlanacak.

TV8 yayın akışını görmek için tıklayınız!

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR'İN KONUSU

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun çok okunan kitabı Camdaki Kız'dan esinlenerek televizyona uyarlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep'in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılıyor. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİ OYUNCULARI VE DİZİDEKİ ROLLERİ

 • Demet Özdemir (Zeynep)
 • İbrahim Çelikkol (Mehdi)
 • Ali Oğuz Şenol (Tolga)
 • Engin Hepileri (Faruk)
 • Sinan Demirer (Bayram)
 • Kazım Sinan Demirer (Bayram)
 • Nail Kırmızıgül (Ekrem)
 • Naz Göktan (Emine)
 • Nurşim Demir (Zeliha)
 • Senan Kara (Nermin)
 • Zeynep Kumral (Müjgan)
 • Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)
Kaynak: Haberler.com / Gündem

Doğduğun ev kaderindir İbrahim Çelikkol Gündem Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Kardeşlerim YENİ BÖLÜM (108. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Adım Farah YENİ BÖLÜM (24. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Adım Farah yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Gönül Dağı YENİ BÖLÜM (117. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Güldür Güldür Show YENİ BÖLÜM (354. Bölüm) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (9 ARALIK CUMARTESİ) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 9 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title