Haber : Masumlar Apartmanı Ceylan kim, gerçek adı ne? Ceylan 'Aslıhan Gürbüz' kimdir? Kaç yaşında, nereli? - Haberler

Haberi Paylaş

Masumlar Apartmanı Ceylan kim, gerçek adı ne? Ceylan 'Aslıhan Gürbüz' kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Masumlar Apartmanı Ceylan kim, gerçek adı ne? Ceylan 'Aslıhan Gürbüz' kimdir? Kaç yaşında, nereli?

TRT 1'in sevilen yapımlarından Masumlar Apartmanı'nın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ceylan karakterinin İstanbul'a taşındığının öğrenilmesinin ardından Ceylan karakterini kimin oynadığı araştırılmaya başlanmıştı. Dizideki karakteri oldukça dikkat çeken Aslıhan Gürbüz hakkında detayları sizler için derledik. Peki, Masumlar Apartmanı Ceylan kim, gerçek adı ne? Ceylan 'Aslıhan Gürbüz' kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Masumlar Apartmanı Ceylan kim sorusunun yanıtı dizi izleyicileri tarafından merak ediliyor. Tanıdık bir sima olan Ceylan karakteri dikkat çekti. Bu bağlamda konuyla ilgili internette en çok Masumlar Apartmanı Ceylan kim? Masumlar Apartmanı Ceylan kim, gerçek adı ne? Ceylan 'Aslıhan Gürbüz' kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterinin nişanlısı Ceylan karakterinin İstanbul, Galata'ya taşındığının ortaya çıkmasının ardından merak edilmeye başlandı. Ceylan karakteri için iki isim iddia edilmişti. Bu isimlerden birisinin Özgü Namal ve Melisa Sözen olduğu iddia edilmişti. Ancak Ceylan karakterine hayat verecek isim netleşti. Masumlar Apartmanı Ceylan karakterine Aslıhan Gürbüz hayat vermeye başladı.

Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir? Masumlar apartmanı Ceylan kim oynayacak? Masumlar Apartmanı Han'ın eski nişanlısı Ceylan kim?

Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983, Çanakkale, Türk, tiyatro ve sinema oyuncusu.

5 yaşında babasının işinden dolayı İstanbul'dan Bursa'ya taşınma kararı aldılar. Bursa'nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu'nda okudu. Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.

2009 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği, senaryosu Meral Okay tarafından yazılan ve yönetmenliğini Ulaş İnaç'ın yaptığı Bir Bulut Olsam dizisinde rol aldı.Bir zamanlar yayınlanmakta olan Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter "Cazibe"yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde "Deniz", Muhteşem Yüzyıl: Kösem'de ise "Halime Sultan" karakterlerini canlandırmıştır.

Temmuz 2011'de oyuncu Kerem Kupacı ile evlenen Aslıhan Gürbüz 2014'te ayrıldı.

2004 Büyük Buluşma - Seda

2008 Gonca Karanfil - Gonca

2009 Bir Bulut Olsam - Asiye Bulut

2010 - 2012 Yahşi Cazibe - Cazibe Abbasova

2014 Zeytin Tepesi - Deniz Gökçener

2015 - 2016 Muhteşem Yüzyıl- Kösem Halime Sultan

2017 Ufak Tefek Cinayetler - Merve

2021 Masumlar Apartmanı - Ceylan

Masumlar Apartmanı Trt 1 Gündem Magazin Haberler

title