Haberler

Masterchef Uğur neden tutuklandı? Uğur Kardaş tutuklandı mı? Uğur Kardaş tutuklanma sebebi ne?

Abone Ol

Masterchef isimli yarışmada şampiyon olan Uğur Kardaş, yardım için gittiği deprem bölgesinden paylaştığı video ile gündeme geldi. Duyulan iddiaların ardından Masterchef Uğur neden tutuklandı? Sorusu merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. Peki, Masterchef Uğur neden tutuklandı? Uğur Kardaş tutuklandı mı? Uğur Kardaş tutuklanma sebebi ne?

Uğur Kardaş, yardım için gittiği deprem bölgesinden bir video paylaşarak, "İnşaatın altından cansız beden çıkıyor. Bu cansız bedeni arkaya ayırıyorlar. Afganlı biri geliyor onun kolunu kesiyor altınlarını alıyor" ifadelerini kullandı. Daha sonra ortaya çıkan iddialar nedeniyle Masterchef Uğur neden tutuklandı? Sorusu arama motorları üzerinde sorgulatılmaya başlandı. Peki, Masterchef Uğur neden tutuklandı? Uğur Kardaş tutuklandı mı? Uğur Kardaş tutuklanma sebebi ne?

UĞUR KARDAŞ OLAYI NE?

Instagram hesabından bu olayı anlattığı bir video paylaşan Kardaş, şu cümleleri kullandı: "İnşaatın altından ceset çıkıyor. Bu cesedi arkaya ayırıyorlar. Gelsin nakil aracı alsın diye. Afganlı biri geliyor onun kolunu kesiyor altınlarını alıyor. Çevik Kuvvet koruyor tabi. Polise diyecek bir şeyim yok. Adamı öldürürler burada zaten. Ona diyecek bir şeyim yok, ama ne diyeyim abi yani. Biz o cesedi çıkartmak için uğraşalım Afgan'ın biri gelsin. Ya ben var ya yemin ederim anlamıyorum"

İddiaların asılsız çıkması sonucunda Kardaş emniyet güçlerince Adıyaman'da havalimanında gözaltına alındı. Kardaş, iddiasını kanıtlayacak herhangi bir delilinin olmadığı beyanında bulundu.

Masterchef Uğur neden tutuklandı? Uğur Kardaş tutuklandı mı? Uğur Kardaş tutuklanma sebebi ne?

"İDDİASINI KANITLAYACAK BİR DELİLİN OLMADIĞI ŞEKLİNDE BEYANDA BULUNDU"

Emniyet Müdürlüğünden Uğur Kardaş hakkında yapılan açıklamada ise şu cümleler kullanıldı: "Sosyal medyada depremde yapılan çalışmalar hakkında provakatif paylaşımlar yaptığı tespit edilen Mustafa Uğur Kardaş isimli şüpheli Adıyaman Havalimanında yakalanmış, yapılan mülakatta özetle; kendisinin enkaz çalışması yaptığı esnada çevrede vatandaşlardan 'Enkaz altından çıkarılan cesetlerin yol kenarına konulduğunu, birkaç kişinin kollarını kesip üzerinde bulunan altınların alındığını, hırsızların Afganistan uyruklu olduğunu duyduğunu, bu iddiasını kanıtlayacak herhangi bir delilinin olmadığı' şeklinde beyanlarda bulunmuştur."

MASTERCHEF UĞUR TUTUKLANDI MI?

Gözaltına alınan Kardaş, "halkı yanıltıcı bilgiyi alenen yayma" suçundan Kahta Sulh Ceza Hakimliği'nin kararıyla tutuklandı.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

MasterChef Gündem Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Juventus - Napoli maçı CANLI izle! Juventus - Napoli maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? Survivor 2024 kadrosu! Survivor 2024 All Star yarışmacıları belli oldu mu, kimler var? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title