Haberi Paylaş

Masterchef Fatma Nur neden bayıldı, hastalığı ne? Masterchef'te gergin anlar!

Gündem Haberleri

TV8'de yayınlanan Masterchef yarışmasında gergin anlar yaşandı. Masterchef Fatma Nur ve Diln arasında çıkan tartışma sonucunda Fatmanur baygınlık geçirdi. Masterchef Fatma Nur neden bayıldı, hastalığı ne merak ediliyor. Peki, Masterchef Fatma Nur neden bayıldı, hastalığı ne?

Ana kadro seçmeleri devam eden MasterChef Türkiye'de Fatma Nur ve Dilan arasında gerginlik yaşandı. Dilan, ana kadroya girmek için mücadele eden yarışmacıları eleştiren Fatma Nur'a tepki gösterdi. Ardından, Fatma Nur baygınlık geçirdi. Masterchef Fatma Nur neden bayıldı, hastalığı ne? Masterchef'te gergin anlar! Detaylar haberimizdedir…

MASTERCHEF FATMA NUR NEDEN BAYILDI?

Ana kadro seçmeleri devam eden MasterChef Türkiye'de Fatma Nur ve Dilan arasında gerginlik çıktı. Dilan, ana kadroya girmek için mücadele eden yarışmacıları eleştiren Fatma Nur'a "Ben buradayken sen oradakiler laf edemezsin. Önlük aldığın için onlardan üstün değilsin" diyerek tepki gösterdi. Fatma Nur ile çekimlerin ilerleyen dakikalarında baygınlık geçirdi.

"HERKESE MOBİNG YAPMADAN KONUŞMAK ZORUNDASIN"

Balkonda Barış'la konuşan Fatma Nur'un "Boş iddia ve sözlerden etkilenmiyorum. Kıyamam diyorum, canım diyorum" cümlesine sinirlenen Dilan, "Bana mı söyledin sen o lafı?" diyerek karşılık verdi. Fatma Nur'un "Senin doğal halin böyle saldırgan sanırım" sözüne iyice sinirlenen Dilan, "Ben normalde saldırgan biri değilim ama dün 'yanlış tarif veriyorum' demen doğru değildi. Benim ekip arkadaşlarıma kalkıp 'ben yanlış yaptırmaya çalışıyorum' diyemezsin. Sen şu an burada oturuyorsun diye aşağıdaki insanlardan üstün sayılmazsın. Kimse kimseden üstün değil. Aşağıdaki herkes saygı çerçevesinde mobing yapmadan konuşmak zorundasın. Sen yukarıdasın diye ben hiçbir arkadaşımı sana ezdirmem. İki gün önce sen de aşağıdaydın onlar gibi" dedi.

MASTERCHEF FATMA NUR HASTALIĞI NE?

Ortamın gerilmesiyle sinirlenen Dilan, yanındaki arkadaşlarına Fatma Nur'u göstererek "Allah aşkına alın şunu yanımdan" diyerek tepki gösterdi. Fatma Nur, yaşananlardan bir süre sonra fenalık geçirdi. Doktorlar, arkadaşlarına "Nabzımı kontrol edin, iyi değilim" diyen Fatma Nur'a müdahale etti.

Masterchef Fatma Nur neden bayıldı, hastalığı ne? Masterchef'te gergin anlar!

Masterchef Fatma Nur neden bayıldı, hastalığı ne? Masterchef'te gergin anlar!

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Masterchef 2022 MasterChef Tv8 Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title