Haberler

Maskeli Beşler İntikam Peşinde ne zaman çekildi? Maskeli Beşler İntikam Peşinde oyuncuları kimlerdir?

Abone Ol

Bugün Fox TV ekranlarında Maskeli Beşler İntikam Peşinde filmi yayınlanacak. Film başlamadan önce izleyiciler, Maskeli Beşler İntikam Peşinde konusu nedir, nerede çekildi, hangi ilde? Maskeli Beşler İntikam Peşinde oyuncuları kimlerdir? merak etti. Peki, Maskeli Beşler İntikam Peşinde nerede, ne zaman çekilmiştir? İşte detaylar...

Maskeli Beşler İntikam Peşinde ne zaman çekildi? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Maskeli Beşler İntikam Peşinde, Maskeli Beşler sinema filmi serisinin 2005 yapımı ilk filmi. Filmin kadrosunun büyük bir kısmını, Hababam Sınıfı Üç Buçuk filminde oynayan oyuncular oluşturmuştur. Maskeli Beşler İntikam Peşinde konusu nedir, nerede çekildi, hangi ilde? Maskeli Beşler İntikam Peşinde oyuncuları kimlerdir?

MASKELİ BEŞLER İNTİKAM PEŞİNDE NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Maskeli Beşler İntikam Peşinde filmi bugün 13 Ocak Perşembe günü saat 23:45 'de Fox TV'de yayınlanacaktır.

MASKELİ BEŞLER İNTİKAM PEŞİNDE KONUSU NE?

1978 yılında başlayan hikâyede Tezcan, Bahattin, Murat, Zeki ve Kamil yetimhanede kalan beş yakın arkadaştır. Hiçbir ailenin evlat edinmediği bu beş kafadar, ileride beş azılı hırsız olur. Başları dertten kurtulmayan bu beşli, çeşitli yollarla hapishaneden kaçma deneylerinde bulunsa da; hapishaneden ancak genel afla çıkar.

Suç işlemeye tövbe ederler ve günlük hayata geri dönerler. Fakat bir gün onlara hapisteyken çok iyi davranan gardiyan Salih'in oğlunun hastalığını öğrendiklerinde bir karara varırlar. İlk defa iyilik için suç işleyeceklerdir. Çetenin hedefi ise; zengin bir aile tarafından evlat edinilmiş ve holding patronu olmuş, yetimhane günlerinden eski bir düşmanları olan Tekin'dir.

MASKELİ BEŞLER İNTİKAM PEŞİNDE OYUNCULARI KİMLERDİR?

Şafak Sezer : Tezcan : Bahattin, Kamil, Murat ve Zeki'nin yetimhaneden arkadaşıdır.

Memet Ali Alabora : Murat : Bahattin, Kamil, Tezcan ve Zeki'nin yetimhaneden arkadaşıdır.

Cengiz Küçükayvaz : Kamil : Bahattin, Murat, Tezcan ve Zeki'nin yetimhaneden arkadaşıdır.

Peker Açıkalın : Bahattin : Kamil, Murat, Tezcan ve Zeki'nin yetimhaneden arkadaşıdır.

Melih Ekener : Zeki : Bahattin, Kamil, Murat, Tezcan'ın yetimhaneden arkadaşıdır.

Dost Elver : Tekin : Bahattin, Kamil, Murat, Tezcan ve Zeki'nin yetimhaneden eski arkadaşıdır.

Sümer Tilmaç : Salih Abi : Meryem'in babasıdır.

Nejat Birecik : Avukat : Tekin'in avukatıdır.

Hamit Haskabal : Hamit Baba : Bahattin, Kamil, Murati Tezcan ve Zeki'nin hapishaneden arkadaşıdır.

Burak Öncü : Cenin : Bahattin, Kamil, Murat,Hamit,Tezcan ve Zeki'nin hapishaneden arkadaşıdır.

Zeynep Karacan : Meryem : Salih abinin kızıdır.

Ceyhun Yılmaz : Taksici : Taksi şoförüdür.

Seçkin Piriler : Tekin'in Eşi : Tekin'in eşidir.

Deniz Oral : Polis Memuru : Polistir.

Hasan Küçükçetin : Güvenlik : Tekin'in Korumasıdır

Mehmet Ali Erbil : Müdür : Hapishane Müdürüdür

MASKELİ BEŞLER İNTİKAM PEŞİNDE NEREDE ÇEKİLMİŞTİR?

Filmin çekimleri İstanbul'da yapılmıştır. Filmin çekimleri İstanbul'un 30'a yakın çeşitli bölgesinde yapıldı.

Şimal Güdüm
Haberler.com - Gündem

Sinema Gündem Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 1 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? İSTANBUL BUGÜN (1 ARALIK) OKULLAR TATİL Mİ? İstanbul'da bugün ilkokul, ortaokul, lise okullar var mı, yok mu? 2023 1 Aralık okullar tatil mi? BUGÜN (1 ARALIK CUMA) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 1 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Dün gece deprem oldu mu? 1 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (1 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title