Manisalı 4 genç neden öldü? Manisalı gençler intihar mı etti, öldürüldü mü? Serkan Zangal, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Ümit Zangal neden öldü? - Haberler
Haberi Paylaş

Manisalı 4 genç neden öldü? Manisalı gençler intihar mı etti, öldürüldü mü? Serkan Zangal, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Ümit Zangal neden öldü?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Manisalı 4 genç neden öldü? Manisalı gençler intihar mı etti, öldürüldü mü? Serkan Zangal, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Ümit Zangal neden öldü?

Manisa'da ölü bulunan 4 arkadaşın ölümü hakkında detaylar merak ediliyor. Vatandaşların merak konusu haline gelen üzücü olay hakkında Manisalı 4 gencin neden öldü? Manisalı gençler intihar mı etti, öldürüldü mü, konuları araştırılıyor. Peki, Serkan Zangal, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Ümit Zangal neden öldü?

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda 3 genç başlarından vurularak ölmüş; bir genç de boyunu kırılmış halde ölü olarak bulunmuşt. Olay infial yaratırken olay hakkında detaylar araştırıldı. Peki, Serkan Zangal, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Ümit Zangal neden öldü? Manisalı 4 gencin neden öldü? Manisalı gençler intihar mı etti, öldürüldü mü?

MANİSALI 4 GENÇ NEDEN ÖLDÜ?

Jandarma Genel Komutanlığı Kriminal Daire Başkanlığı'ndan beklenen kriminal rapor, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na ulaştı. Soruşturmayı yürüten başsavcılık tarafından incelendiği öğrenilen raporda, ilk edinilen bilgiye göre Ümit Zangal'ın uyuşturucudan öldüğü, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Serkan Zangal'ın av tüfeğiyle sırayla intihar ettikleri yer aldı.

Manisalı 4 gencin neden öldü? Manisalı gençler intihar mı etti, öldürüldü mü? Serkan Zangal, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Ümit Zangal neden öldü?Muharrem Zengin

NE OLMUŞTU?

Ova yolundan traktörle geçen bir çiftçinin fark etmesi sonucu ortaya çıkan olayda, Ümit Zangal, Serkan Zangal, Muharrem Zengin ve Neşet Dalgın'ın hayatlarını kaybettiği belirlenmişti.

Manisalı 4 gencin neden öldü? Manisalı gençler intihar mı etti, öldürüldü mü? Serkan Zangal, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Ümit Zangal neden öldü?Serkan Zangal

Öte yandan yapılan inceleme kapsamında 4 gencin Ahmetli'ye asker eğlencesi için gittiği belirlenmişti. Gelen bilgiler arasında kalabalık olan asker evinde kalmak istemeyen 4 arkadaşın, geceyi geçirmek için bağ evini tercih ettiği öğrenilmişti.

Manisalı 4 gencin neden öldü? Manisalı gençler intihar mı etti, öldürüldü mü? Serkan Zangal, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Ümit Zangal neden öldü?Neşet Dalgın

Manisalı 4 gencin neden öldü? Manisalı gençler intihar mı etti, öldürüldü mü? Serkan Zangal, Muharrem Zengin, Neşet Dalgın ve Ümit Zangal neden öldü?

Ümit Zangal

Haberler.com - Gündem

Jandarma İntihar Manisa Ölü 3. Sayfa Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title