Haberler

Mahkum Kore versiyonu adı ne, final yaptı mı? Mahkum Kore versiyonu kaç bölüm, konusu ne?

Gündem Haberleri

Mahkum, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 14 Aralık 2021 tarihinde yayımlanan, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Mahkum dizisi Kore yapımı bir diziden uyarlamadır. Peki, Mahkum Kore versiyonu adı nedir? Mahkum Kore versiyonu final! Mahkum Kore versiyonu kaç bölüm, konusu ne? merak ediliyor.

Mahkum Kore versiyonu adı merak edilmekte. Mahkum dizisi, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 14 Aralık 2021 tarihinde yayımlanan, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Mahkum dizisi Kore yapımı bir diziden uyarlamadır. Peki, Mahkum Kore versiyonu adı nedir? Mahkum Kore versiyonu final! Mahkum Kore versiyonu kaç bölüm, konusu ne? merak ediliyor. İşte Mahkum Kore dizisi versiyonu...

Mahkum dizisinin Kore versiyonu adı Defendant'tır. Innocent Defendant, başrollerinde Ji Sung, Um Ki-joon, Kwon Yu-ri, Oh Chang-seok ve Uhm Hyun-kyung yer aldığı Güney Kore televizyon dizisidir. İlk bölümü SBS tarafından 23 Ocak 2017'de yayınlanan dizi 21 Mart 2017'de sona ermiştir.

Mahkum Kore versiyonu, ilk bölümü SBS tarafından 23 Ocak 2017'de yayınlandı ve dizi 21 Mart 2017'de final yaptı.

Mahkum Kore versiyonu olan Defendant 18 bölüm sürmüştür. 21 Mart 2017'de Defendant 18. bölüm ile final yapmıştır.

Park Jung-woo, Seul Merkez Bölge Savcılık Ofisi'nde bir savcıdır. Bir gün uyanır ve kendisini ölüm mahkumu olarak hücrede bulur. Yaşadığı hafıza kaybı sebebiyle nasıl hapse girdiğine dair hiç bir şey hatırlamayan Jung-woo hafızasını geri kazanmak ve adını temize çıkarmak için mücadele etmektedir.

  • Ji Sung - Park Jung-woo
  • Um Ki-joon - Cha Sun-ho / Cha Min-ho
  • Han Ki-won - Genç Cha Sun-ho
  • Han Ki-woong - Genç Cha Min-ho
  • Kwon Yu-ri - Seo Eun-hye
  • Oh Chang-seok - Kang Jun-hyuk
  • Uhm Hyun-kyung - Na Yeon-hee
Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Fox Tv Mahkum Kore Dizi Gündem Magazin Haberler

title