Mahkum fragman izle! Mahkum yeni bölüm fragmanı! Mahkum 3. Bölüm fragmanı! Mahkum dizisi fragmanı izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Mahkum fragman izle! Mahkum yeni bölüm fragmanı! Mahkum 3. Bölüm fragmanı! Mahkum dizisi fragmanı izle!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Mahkum fragman izle! Mahkum yeni bölüm fragmanı! Mahkum 3. Bölüm fragmanı! Mahkum dizisi fragmanı izle!

FOX TV'nin sevilen dizilerinden olan Mahkum yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Mahkum yeni bölümde neler olacak? Mahkum son bölümde neler oldu? Mahkum son bölüm izle! Mahkum yeni bölüm fragmanı izle! Mahkum 3. Bölüm fragmanı izle! Mahkum yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte haberimizde…

Mahkum yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. FOX TV'nin sevilen dizilerinden olan Mahkum yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Mahkum yeni bölümde neler olacak? Mahkum son bölümde neler oldu? Mahkum son bölüm izle! Mahkum yeni bölüm fragmanı izle! Mahkum 3. Bölüm fragmanı izle! Mahkum yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte haberimizde...

Bir yandan kederli halde ailesinin yasını tutan Fırat, bir yandan da o güne kadar içeri attırdığı mahkumların önüne yem olma tehlikesindedir. Tüm Türkiye tarafından cani ilan edilen Fırat'a, kendisi bile güvenmiyordur. Fırat ailesinin katili olup olmadığını hatırlamaya çalışırken, koca ülkede onun suçsuzluğuna o güne kadar hep terslediği Cemre inanır sadece ve avukatı olmayı teklif eder. Yeni hayatına ve kimliğine iyiden iyiye alışan Barış ise Savaş'ın bıraktığı yerden işleri devam ettirmeye çalışır. Ancak bu yeni hayatın bilinmezlikleri onu da zorlayacaktır. Her şey yoluna koyduğunu düşündüğü anda ise beklenmedik bir telefonla sarsılır. Yoksa en büyük düşmanı Fırat Bulut, geçmişi hatırlamaya mı başlamıştır?

Fırat Bulut, İstanbul Adliye'sinde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve beş yaşındaki kızı Nazlı'yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son dört ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir. Şok ve dehşet içinde, karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını fark eder. İkinci duruşması yaklaşmaktadır ve müebbet cezasına çarptırılmıştır. Karısını ve kızını gerçekten öldürmüş müdür? Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut'un hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önce gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır. Barış Yesari'nin evinde bir genç kız öldürmüştür. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur teşhis konulamayan Fırat Bulut, masumiyetini kanıtlamak için hem hatırlamak, hem hayatta kalmak hem de cezaevinden kaçmak zorundadır.

Haberler.com / Beyza Gezer - Gündem

Mahkum Dizi Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title