Mahkum CANLI izle! Fox TV Mahkum 7. yeni bölüm canlı izle! Mahkum dizisi yeni bölümde neler olacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Mahkum CANLI izle! Fox TV Mahkum 7. yeni bölüm canlı izle! Mahkum dizisi yeni bölümde neler olacak?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Mahkum CANLI izle! Fox TV Mahkum 7. yeni bölüm canlı izle! Mahkum dizisi yeni bölümde neler olacak?

Mahkum canlı izle! Fox TV'nin yeni dizisi Mahkum bugün 7. bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin başlamasıyla birlikte, Mahkum canlı izle! Fox TV Mahkum 7. yeni bölüm canlı izle! Mahkum dizisi yeni bölümde neler olacak? aratması yapılıyor. Mahkum dizisi canlı izle! Mahkum full HD izleme linki var mı? Mahkum yeni bölüm canlı seyret!

Mahkum, MF Yapım imzalı, Aralık 2021'de FOX'ta yayımlanmaya başlayacak olan aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Mahkum canlı izle! Fox TV Mahkum 7. yeni bölüm canlı izle! Mahkum dizisi yeni bölümde neler olacak? Mahkum dizisi 7. bölüm izle!

Mahkum canlı izlemek için MAHKUM CANLI İZLE 'ye tıklayınız.

Mahkum her Perşembe günü saat 20.00'da Fox TV'de ekranlara geliyor.

İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur. Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

Barış'ın kedi fare oyunu artık bitti. Şimdi şartlar eşit durumda.

Aynı çatı altında yaşayan bu iki düşman, asıl hesaplaşmalarına başlarlar. Fırat'ın hatırlamasıyla birlikte köşeye sıkışan Barış, ondan tamamen kurtulmanın bir yolunu bulmuştur. Planını devreye sokacağı anda hiç beklemediği bir karşı hamle ile baş başa kalır.

Bir yandan Barış ile kozlarını paylaşmaya devam eden Fırat, diğer yandan koca İstanbul'da kaybolan kızı Nazlı'nın peşindedir. Cemre sayesinde Nazlı'ya adım adım yaklaşır. Ancak Nazlı'ya giden yol, Cemre için tehlikeli sulardan geçmektedir. Hem Nazlı'yı bulmak hem de Barış'a karşı elini güçlendirmek isteyen Fırat, ateşten gömleği giymeye karar verir. Peki Nazlı'yı Barış'tan önce bulabilecek midir?

Kaza yapan Büge, olayın şokundayken yardımına Barış yetişir. Sevdiği kadının hapse girmesine gönlü el vermez. Büge'nin suçunu üstlenir. Fakat bir taşla iki kuş vurma niyetindedir. Bağlantılarını kullanıp Fırat'ın koğuşuna yerleşmeye karar verir. Dört duvar arasında kalıp, Fırat'ın neler hatırlayıp hatırlamadığını öğrenmenin peşine düşecektir.

Nazlı'nın yaşadığını öğrenip yeniden umutlanan Fırat; cinayet gecesi ile ilgili kilit bir an daha hatırlar. Bir yandan hafızasının sınırlarını zorlayıp, bir yandan kızına ulaşmalıdır. Nazlı'ya giden yol, gizemi çözülemeyen Ali'den geçer. Fırat'a en büyük yardım yine Cemre'den gelecektir.

İki düşman, ilk defa aynı çatının altındadır. Acaba Fırat Bulut, bu eski düşmanı hatırlayacak mı?

Mahkum CANLI izle! Fox TV Mahkum 7. yeni bölüm canlı izle! Mahkum dizisi yeni bölümde neler olacak?

  • Onur Tuna : Savcı Fırat Bulut
  • Elçin Sangu
  • İsmail Hacıoğlu : Savaş Yesari/Barış Yesari
  • Seray Kaya
  • Melike İpek Yalova : Büge
  • Hayal Köseoğlu : Sasha
  • Hakan Karsak

Haberler.com - Gündem

Fox Tv, Mahkum, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler

title