LPG'ye zam mı geldi? 25-26 Mayıs LPG, Benzin, Mazot, Motorin'e zam mı gelecek? LPG zamlı fiyatı ne kadar? - Haberler
Haberi Paylaş

LPG'ye zam mı geldi? 25-26 Mayıs LPG, Benzin, Mazot, Motorin'e zam mı gelecek? LPG zamlı fiyatı ne kadar?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

Brent petrol fiyatı ve doların artmasının ardından geçtiğimiz günlerde benzin ve akaryakıta zam gelmişti. Benzin zammının ardından bugün yapılan açıklamaya göre LPG'ye de zam gelecek. Vatandaşlar, LPG'ye zam mı geldi? 25-26 Mayıs LPG, Benzin, Mazot, Motorin'e zam mı gelecek? LPG zamlı fiyatı ne kadar? merak ediyor. İşte detaylar...

Dünya genelinde enerji alanında yaşanan gelişmeler benzin, motorin ve LPG fiyatlarına doğrudan etki etmeye devam ediyor. LPG'ye zam mı geldi? 25-26 Mayıs LPG, Benzin, Mazot, Motorin'e zam mı gelecek? LPG zamlı fiyatı ne kadar? LPG ne kadar oldu? Güncel LPG fiyatları kaç tl? Tüm fiyatlar sizlerle...

Brent petrol fiyatı ve doların artmasının ardından geçtiğimiz cumartesi günü benzine 1,02 liralık zam gelmişti. Bu zamların ardından bir zam da LPG'ye geliyor. 36 kuruşluk artışın, bu geceden itibaren geçerli olması bekleniyor.

NTV'nin haberine göre, 26 Mayıs Perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere otogazda 36 kuruş fiyat artışı yaşanacak. Benzin ve motorin gruplarında ise zam beklenmiyor.

Benzine cumartesi günü yapılan 1,02 liralık zamla birlikte, benzin fiyatları motorini geride bırakmıştı. Bu hafta benzin ve motorin grubunda bir fiyat artışı ya da indirim gerçekleşmedi.

Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre; İstanbul'da motorin litre fiyatı 22,08 liradan satılıyor. Benzinin litresi ortalama 22,86 satılıyor. LPG litre fiyatı ise 11,25 lira seviyesinde satışa sunuluyor.

Mustafa Şirin
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Lpg Gündem Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title