Haberi Paylaş

Kwai nedir? Kwai para kazandırıyor mu?

Gündem Haberleri

Kwai nedir? Kwai para kazandırıyor mu?

Popüler uygulamalar arasında yer alan Kwai uygulaması nedir? Önemli anlarınızı ve paylaşmak istediğiniz anlık kesitleri videoya alarak Kwai üzerindeki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Peki, Kwai uygulaması nedir? Kwai uygulaması nasıl para kazandırır? İşte konu hakkında tüm merak edilenler..

Son dönelmede Teknolojinin yaygın kullanılması nedeniyle birçok farklı uygulama sosyal medyayı aktif kullanan kullanıcılara sunuluyor. Kwai son zamanların popüler uygulamalarından biri. Vatandaşlar bu uygulamanın ne işe yaradığını merak etti. Kwai uygulaması nedir? Kwai uygulaması nasıl para kazandırır? Kwai özelikleri nelerdir? Detaylar haberimizde...

Kwai'nin asıl amacı sosyal video ağı uygulamasıdır. Kullandığınızda anlık video çekip, efektler ve müziklerle eğlenceli bir video oluşturmanıza imkan tanır. Kwai uygulaması hem Android hem de iOS kullanıcıları kullanabilir. Kwai uygulaması aslında çok bildiğimiz Tik Tok uygulamasına oldukça fazla benzemekte, özellikle filtre modun da oldukça eğlenceli modlar bulunmakta. İsterseniz beğendiğiniz bir video üzerinde de düzenlemeler yaparak platforma yükleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz videoları Facebook, Whatsapp, Instagram, Twitter, Messenger gibi diğer platformlar üzerinden aileniz ve arkadaşlarınla paylaşabilirsiniz.

Kısa videolar ve slayt gösterileri yapmanıza imkan tanıyan Kwai mobil uygulaması ile eğlenceli bir dünyaya adım atabilirsiniz. Kendi eğlendiğiniz videoları hazırlayın, insanlarla paylaşın ve topluluğunuzu oluşturun. Eğer eğlenceli videolar hazırlarsanız kısa sürede binlerce takipçiye erişebilirsiniz.

Kwai, son dönemlerin popüler uygulamaları arasında yer almaktadır. Aylık 400-500 dolar kazandıran bu uygulama merak ediliyor. Çağımızda artık herkes internetle iç içe yaşıyor. İnternet artık boş vakitlerimizi geçirdiğimiz bir alan olmaktan tamamen çıktı. Birçok kişi artık internetten para kazanıyor. Uygulama size görevler verir. Kwai görevlerini yerine getirdikçe cüzdanınızda Kwai coinleri birikir. Bu uygulamanın kendi para birimidir. 100 Kwai koin = 1 Dolar değerine karşılık gelir. İçerik ürettikçe, takipçi kazandıkça bu gelirler de artmaktadır.

  • Diğer kullanıcıların videolarını keşfetme ve size yakın kullanıcıları bulma
  • Videoları anında Facebook, Instagram, Youtube, Line ve WeChat gibi uygulamalarda paylaşma
  • Binlerce müzik arasından seçim yapma ve kendi müziğini ekleme
  • Onlarca farklı filtre
  • Etiketler
  • Fotoğraf Çerçeveleri
  • Balon efektleri ve çok daha fazlası

Haberler.com / Alp Eren Kahraman - Gündem

Kwai Gündem Teknoloji Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title