Haberler

Kuşadası'nda deprem kaç şiddetinde oldu? Kuşadası'nda deprem mi oldu? Deprem nerelerde hissedildi?

Abone Ol

Aydınlıları korkutan deprem AFAD verilerine göre 12:56'da gerçekleşti. Ege Denizi'nin açıklarında meydana gelen deprem Ege Bölgesi'nde hissedildi. Endişelendiren depremin ardından vatandaşlar depremin nerede olduğunu ve kaç şiddetinde olduğunu merak etti. Kuşadası'nda deprem kaç şiddetinde oldu? Kuşadası'nda deprem mi oldu?

Kuşadası açıklarında meydana gelen depremin ardından vatandaşı korku sardı. İlk depremin ardından 15 dakika sonra yeni bir deprem meydana geldi. Vatandaşlar ise artçıların devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Ege Bölgesinde hissedilen deprem birçok ilçede hissedildi. 12:56'da Ege Denizi açıklarında olan deprem hakkında birçok soru oluştu. Kuşadası'nda deprem kaç şiddetinde oldu? Kuşadası'nda deprem mi oldu? Deprem nerelerde hissedildi?

KUŞADASI'NDA DEPREM KAÇ ŞİDDETİNDE OLDU?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın verilerine göre Ege Denizi'nin Kuşadası bölgesinde gerçekleşen deprem birçok çevre ilde hissedildi. İlk deprem 4.7 şiddetinde iken on beş dakika sonra gerçekleşen deprem ise 5.1 şiddetinde 7.03 km derinlikte meydana geldi.

DEPREM NERELERDE HİSSEDİLDİ?

AFAD'ın açıklamasına göre Kuşadası açıklarında meydana gelen deprem birçok ilde hissedildi. Ege Bölgesi'ndeki illerdeki vatandaşlar deprem mi oldu? Sorusunu sordu. Kuşadası açıklarında olan deprem Muğla, Kuşadası, Didim ve İzmir'de hissedildi. Depremle ilgili olarak Prof. Dr. Hasan Sözbilir, "Bugün peş peşe olan 4.7 ve 5.1 büyüklüğündeki depremler 30 Ekim 2020 depreminin tetiklediği bir deprem olarak değerlendirilebilir"sözlerinin üzerine şu sözleri ekledi; Prof. Dr. Sözbilir, "Şimdi ise adayı güneyden sınırlayan fay kırılmış oldu. Fakat bu fayın 6.6 büyüklüğüne varan deprem üretme potansiyeli var"

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Son depremler Gündem Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title