Haberler

KPSS Ön Lisans geç başvuru tarihi ne zaman 2022? KPSS Ön Lisans başvuru ücreti ne kadar? KPSS Ön Lisans geç başvuru tarihi hangi gün 2022?

Abone Ol

KPSS Ön Lisans başvuru tarihini kaçırmış olan adaylar için geç başvuru süreci başladı. Normal başvurular 3 Ağustos 2022- 16 Ağustos 2022 tarihleri arasında gerçekleşmişti fakat bu tarihler arasında başvuru yapamayan kamu personeli adayları şimdi geç başvuru imkanı ile sınav için başvuru yapabilecek. KPSS Ön Lisans geç başvuru ne zaman? 2022 KPSS Ön Lisans geç başvuru tarihi ne zaman?

ÖSYM tarafından belirlenen KPSS Ön Lisans sınavı 9 Ekim 2022'de gerçekleşecektir. 3 Ağustos 2022- 16 Ağustos 2022 tarihleri arasında yapılan başvuruların yanında başvuru tarihini kaçıran adaylar geç başvuru yapabilecek. Normal başvuru süreci de uzatılmıştı. Peki, KPSS Ön Lisans geç başvuru tarihi ne zaman? KPSS Ön Lisans geç başvuru ücreti ne kadar? İşte geç başvuru hakkında merak edilenler…

KPSS ÖN LİSANS GEÇ BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN 2022?

9 Ekim 2022 tarihinde gerçekleşecek olan KPSS Ön Lisans sınavı için geç başvuru tarihleri açıklandı. Geç başvuru tarihleri ise 23-24 Ağustos 2022 tarihleri olarak açıklandı. 24 Ağustos 2022 saat 23:59 son başvuru tarihidir. Başvuruları ÖSYM AİS ile yapabilirsiniz.

KPSS Ön Lisans başvuru ücreti ne kadar 2022?

24 Ağustos'ta son bulan geç başvurular için ödenmesi gereken ücret 195,00 TL olarak belirlendi.

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Ösym Gündem Haberler

Bakmadan Geçme

TÜİK KASIM AYI ENFLASYON ne zaman açıklanacak, saat kaçta, beklenti ne kadar? 2023 TEFE-TÜFE oranı nedir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörü Selman Öğüt kimdir? Selman Öğüt kaç yaşında, ne iş yapıyor? 1 Ocak 2024 tatil mi? 1 Ocak resmi tatil mi, okul, iş yerleri, devlet kurumları açık mı? 3600 ek gösterge torba yasada var mı? Yeni torba yasada 2023 3600 ek gösterge var mı? Peros hangi ülkenin? Peros hangi ülkenin ürünü, markası? Peros markası hangi ülkeye ait? BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 1 Aralık: Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Süper Kupa neden Arabistan'da? 2023 Süper Kupa finali nerede oynanacak? TFF Süper Kupa açıklaması nedir? Süper Kupa ne zaman 2023, saat kaçta, nerede, hangi kanalda? Türkiye Süper Kupası ne zaman Fenerbahçe Galatasaray? Henry Kissinger kimdir? Henry Kissinger neden insanların ölümünden sorumlu tutuldu? Cannibal Holocaust (Yamyam) filmi neden yasaklandı, gerçek mi? Cannibal Holocaust Türkiye'de yasak mı, kaç ülkede yasaklandı? Malatya'da deprem mi oldu? Az önce Malatya'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 1 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? İSTANBUL BUGÜN (1 ARALIK) OKULLAR TATİL Mİ? İstanbul'da bugün ilkokul, ortaokul, lise okullar var mı, yok mu? 2023 1 Aralık okullar tatil mi? BUGÜN (1 ARALIK CUMA) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 1 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Dün gece deprem oldu mu? 1 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title