Haberler

KPSS E-Devlet şifremi unuttum, nasıl öğrenirim? ÖSYM E-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Abone Ol

3 Kasım tarihinde 2022 KPSS Ön lisans sınavına katılım sağlayan adayların sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte ÖSYM başkanlığının resmi web sitesine giriş sağlamak isteyen fakat sorun yaşayan vatandaşlar internet üzerinde sıklıkla KPSS E-Devlet şifremi unuttum, nasıl öğrenirim? Sorusunu araştırmaktadır. Peki, KPSS E-Devlet şifremi unuttum, nasıl öğrenirim? ÖSYM E-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

2022 KPSS Ön lisans sınavına katılım sağlayan adaylar tarafından heyecanla beklenen sonuç tarihinin gelmesi ile birlikte birçok kişi sınav sonucunu öğrenmek için sisteme giriş yapmayı deniyor. Sisteme giriş yapamayan kullanıcılar tarafından en çok araştırılan soru ise KPSS E-Devlet şifremi unuttum, nasıl öğrenirim? Sorusu ve ÖSYM E-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım? Sorusu oluyor. Bu haberimizde adaylar tarafından merak edilen E-Devlet şifremi unuttum, nasıl öğrenirim? Sorusunu yanıtladık. Peki, KPSS E-Devlet şifremi unuttum, nasıl öğrenirim? ÖSYM E-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

ÖSYM ŞİFREMİ UNUTTUM, NASIL ÖĞRENİRİM?

Adaylar e-Devlet şifreleriyle de sisteme giriş yapabilirler. ÖSYM Aday İşlemleri Sistemini https://ais.osym.gov.tr adresinde yer alan "e-Devlet İle Kayıt Ol" butonu vasıtasıyla ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine kaydolacaklardır.

ÖSYM ŞİFRESİ NASIL ALINIR?

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Nüfus Müdürlüklerinden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı edinmiş olan adaylar, e-Devlet şifreleriyle ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine kayıt olabileceklerdir.

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemini (https://ais.osym.gov.tr) ziyaret eden adaylar burada yer alan e-Devlet İle Kayıt Ol butonu vasıtasıyla ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine kaydolacaklardır.

e-Devlet şifresiyle ÖSYM AİS'e kayıt olan adaylar, bir başvuru merkezine gitmeksizin ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden sunulan tüm işlemleri yapabileceklerdir.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Ösym Gündem Eğitim Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title