KPSS başvuruları başladı mı? 2022 KPSS başvuru ücreti ne kadar? Detaylar açıklandı - Haberler
Haberi Paylaş

KPSS başvuruları başladı mı? 2022 KPSS başvuru ücreti ne kadar? Detaylar açıklandı

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
KPSS başvuruları başladı mı? 2022 KPSS başvuru ücreti ne kadar? Detaylar açıklandı

2022 yılında düzenlenecek olan KPSS lisans başvuru kılavuzu ÖSYM tarafından yayımlanmasının ardından KPSS başvuruları başladı mı, sorusunun yantı araştırılan başlıklar arasında yer aldı. 2022 KPSS başvuru ücreti ne kadar?

Kpss başvuruları başladı mı, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. ÖSYM Başkanı Halis Aygün tarafından yapılan açıklamada 2022 yılında gerçekleşecek KPSS sınavının başvuruları hakkında detaylar verildi.

KPSS BAŞVURULARI BAŞLADI MI?

24 Mayıs saat 10: 00'dan itibaren alınmaya başlanan KPSS lisans başvuruları 6 Haziran gününe kadar sürecek. ÖSYM Başkanı HalisAygün konu hakkında"2022-KPSS başvuruları başladı. Değerli KPSS adaylarımız, 2022-KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi ve ÖABT başvurularını 24 Mayıs–6 Haziran tarihleri arasında yapabilirsiniz." ifadelerini kullandı.

BAŞVURU ÜCRETİ BELLİ OLDU

KPSS 2022 Genel Kültür Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri için adaylardan 115 TL, KPSS alan bilgisi sınavları her bir oturum için adaylardan 80 TL ve son olarak ÖABT her bir oturum için adaylardan 115 TL başvuru ücreti alınacağı açıklandı.

Şimal Güdüm
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

KPSS Ösym Gündem Eğitim Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title