Kocan Kadar Konuş: Diriliş nerede çekildi, hangi yıl çıktı? Kocan Kadar Konuş: Diriliş konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Ne zaman, hangi kanalda? - Haberler
Haberi Paylaş

Kocan Kadar Konuş: Diriliş nerede çekildi, hangi yıl çıktı? Kocan Kadar Konuş: Diriliş konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Ne zaman, hangi kanalda?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Kocan Kadar Konuş: Diriliş nerede çekildi, hangi yıl çıktı? Kocan Kadar Konuş: Diriliş konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Ne zaman, hangi kanalda?

Bugün Star TV'de Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi ekranlara gelecek. Film başlamadan önce izleyiciler, Kocan Kadar Konuş: Diriliş nerede çekildi, hangi yıl çıktı? Kocan Kadar Konuş: Diriliş konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Ne zaman, hangi kanalda? merak etti. Peki, Kocan Kadar Konuş: Diriliş hangi il ve ilçede çekilmiştir? Film çekimleri nerede yapıldı? İşte detaylar...

Kocan Kadar Konuş: Diriliş, Kıvanç Baruönü tarafından yönetilmiş, 2015 yılı yapımı sinema filmi. Kocan Kadar Konuş: Diriliş nerede çekildi, hangi yıl çıktı? Kocan Kadar Konuş: Diriliş konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Ne zaman, hangi kanalda?

Kocan Kadar Konuş: Diriliş, Kıvanç Baruönü tarafından yönetilmiş, 2015 yılı yapımı sinema filmi. Kocan Kadar Konuş filminin devamı olarak çekilmiştir. Başrollerde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım yer almaktadır.

Filmin çekimleri Bolu ve Sakarya illerimizde yapılmıştır. Çekimler genel olarak Bolu'nun Göynük ilçesi ve Sakarya'nın Taraklı ilçesinde yapıldığı bilinmektedir.

Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi bugün 17 Ocak Pazartesi saat 20:00 'da Star TV'de yayınlanacak. Filmin tekrarı 22:30'da ekranlara gelecektir.

Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde, senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu'na ait olan filmin başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım paylaşıyor. Kocan Kadar Konuş'un bu devam filminde, geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden "ne derler korkusuna" meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan'a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, her genç kızın kabusu, Efsun ve Sinan'ın hikayesine de gölge eder: Aileler.

Ezgi Mola

Murat Yıldırım

Hümeyra

Nevra Serezli

Gülenay Kalkan

Eda Ece

Begüm Öner

Gül Arıcı

Muhammet Uzuner

İsmail İncekara

Nilgün Kasapbaşoğlu

Meltem Özsavaş

Hakan Salınmış

Enis Arıkan

Bora Akkaş

Güven Murat Akpınar

Güçlü Yalçıner

Mehmet Baran Erdoğan

Tolga Çıklaçiftçi

Romina Özipekçi

Gözde Seda Altuner

Burak Topaloğlu

Emine Gülsüm Göznümer

Ayten Mısırlıoğlu

Haberler.com - Gündem

Star Tv, Film, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title