Haberler

Klasik Otomobil Tutkunları İzmir'de Buluştu

Abone Ol

İzmir Klasik Otomobilciler Derneği ve Buca Belediyesi desteği ile düzenlenen Klasik Otomobil Festivali, Buca Gölet'te başladı. Fuardaki klasik otomobiller, ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Klasik otomobil tutkunları İzmir'de buluştu

İZMİR - İzmir Klasik Otomobilciler Derneği ve Buca Belediyesi desteği ile düzenlenen Klasik Otomobil Festivali, Buca Gölet'te başladı. Fuardaki klasik otomobiller, ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

İzmir Klasik Otomobilciler Derneği ve Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR'ın desteği ile gerçekleştirilen Klasik Otomobil Festivali, Buca Gölet'te ziyaretçilere açıldı. Yaklaşık 130 klasik otomobilin katıldığı, halka açık ve ücretsiz olan şölende, birbirinden özel otomobiller sergilendi. Yediden yetmişe her yaş grubundan ziyaretçinin ilgisini çeken otomobillerin yer aldığı şölen, yarın saat 20.00'ye kadar açık olacak.

Özellikle yaş almış vatandaşlar ilgi gösterdi

Pandemi ve depremlerden dolayı uzun süredir bu organizasyonu düzenleyemediklerini, bugün ise yeniden buluşmanın heyecanını yaşadıklarını söyleyen İzmir Klasik Otomobilciler Derneği Başkanı Engin Turşak, fuara yoğun ilgi olduğunu belirtti. Turşak, "Yaklaşık 6 yıldır pandemi ve depremlerden dolayı böyle bir birliktelik yapamamıştık. Bir tanışma birlikte olmak amacıyla şölen düzenledik. İzmir ve şehir dışından bir çok klasik otomobil tutkunu geldi. Konya, Ankara, İstanbul, Adana, Kayseri, Bursa ve Mersin'den geldiler. Şölen sonunda katılımcılara plaket, ve güzel bir araba seçip ödül vereceğiz. Katılım gayet iyi görünüyor. Ziyaretçiler de ilgiyle takip ediyor. Gelenler otomobilleri görüp geçmişte kullandıkları veya gördükleri otomobilleri görünce duygulanıyorlar. Yaş almış vatandaşlar özellikle ilgiyle otomobilleri inceleyip geçmişe dönüyorlar" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Otomobil

Buca Belediyesi Şölen İzmir Otomobil Haberler

Bakmadan Geçme

PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? En İyi Kadın Sanatçı ödülü kime gitti, kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Sanatçı ödülü kime gitti, kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title